AUTOMATYCZNE TESTERY ELEKTRYCZNE - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

AUTOMATYCZNE TESTERY ELEKTRYCZNE

AUTOMATYCZNE TESTY ELEKTRYCZNE
Oprogramowanie załadowane do testera. PROGRAM może być generowany automatycznie, co zdecydowanie przyśpiesza przygotowanie testów. Testy funkcjonalne (RUN) umożliwiają sprawdzenie czy testowane komponenty podłączone do wiązek kablowych działają zgodnie ze specyfikacją. W przypadku znalezienia błędów okablowania lub działania testery MK-TEST pozwalają na jednoznaczną lokalizację uszkodzonych elementów.

PORTABLE BOND TEST SYSTEMS
PRZENOŚNE TESTERY POŁĄCZEŃ UZIEMIENIA
Zaprojektowane do wykorzystania na linii produkcyjnej, pozwalają na sprawdzenie połączeń elektrycznych, uziemień i linii odgromowych. Po zapięciu klipsów testowych przeprowadzany jest test połączenia z wykorzystaniem silnych prądów. Wyniki testów są logowane bezprzewodowo do bazy danych wyników i raportów.


OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA TESTAMI
Łatwe w użyciu, nie wymagające długotrwałego treningu, pozwala zaprojektowanie i wykonywanie wszystkich potrzebnych testów.
Alternatywnie można użyć APG - Automatycznego Generetora Testów, który tworzy program testowania połączeń. Zapewniamy pełną integrację z systemami użytkownika.
   


SPECIAL PROJECTS DIVISION
DZIAŁ PROJEKTÓW SPECJALNYCH
Testowanie musi być integralną częścią procesu produkcyjnego. Dostarczamy systemy zaprojektowane zgodnie z rozkładem linii produkcyjnej, oraz uwzględniające projekty użytkownika. MK-TEST certyfikuje wykorzystane rozwiązania i zapewnia odpowiednią efektywność testów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego