HIK-CONSULTING Aktualnosci - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Systemy i sprzęt monitorujący od LSI LASTEM (meteo, gospodarka odpadami, agro, kontrolowane środowiska)

Opublikowany przez w Srodowisko ·
Systemy i sprzęt monitorujący od LSI LASTEM

Firma LSI LASTEM produkuje systemy, czujniki i rozwiązania programowe do pomiaru, przetwarzania, dostępu, magazynowania i transferu danych w celu wspierania firm działających w branży gospodarki odpadami, meteorologicznej, rolniczej oraz tam gdzie potrzebne jest kontrolowanie stałych warunków środowiskowych.

LSI LASTEM oferuje systemy monitorowania temperatury, wilgotności względnej, prędkości powietrza, ciśnienia różnicowego, jakości powietrza, energii słonecznej, wiatrowej oraz systemy wczesnego ostrzegania przed powodziami i pełną gamę czujników i rozwiązań meteorologicznych specjalnie dedykowanych do aplikacji AQM.
                  

Wysokiej jakości czujniki LSI LASTEM to synteza prawie 40-letniego doświadczenia w dziedzinie oprzyrządowania technologii środowiskowej i zostały starannie zaprojektowane i wyprodukowane w celu zagwarantowania niezawodnych i dokładnych pomiarów, łatwej i szybkiej instalacji oraz bardzo niewielkiej konserwacji.
Rejestratory danych od LSI LASTEM dzięki bardzo niskiemu zużyciu energii, rozszerzonej pojemności sygnału i zabezpieczeniom przed trudnymi warunkami środowiskowymi są idealnym rozwiązaniem do pomiarów w zastosowaniach związanych z monitorowaniem warunków meteorologicznych, jakości powietrza, wewnątrz budynków i na zewnątrz.

Specjalne stacje monitorujące zainstalowane w obszarze zainteresowania i wyposażone we wszystkie czujniki do określania wymiarów i lokalizacji warunków pogodowych to bardziej skuteczne podejście, szczególnie w zakresie zarządzania ryzykiem rolniczym i ubezpieczeń.

             Nowa seria mierników TV 788X

Opublikowany przez w TV ·

Ekranowane namioty od firmy SOLIANI EMC.

Opublikowany przez w EMC, BHP ·

Monitor osobisty EMF od firmy WaveControl

Opublikowany przez w EMC, BHP ·

Smart-Telecaster od firmy Soliton Systems (kodowanie AES 256)

Opublikowany przez w TV ·
Dalej
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego