Obciążenia regeneracyjne - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Obciążenia regeneracyjne

ZASILACZE > Zasilacze AC > Zasilacze AC i DC (JUNXYEnergy)
Precyzyjne obciążenia regeneracyjne

Funkcja regeneracji zasilaczy z serii WSK firmy JUNXY może przekształcić zaabsorbowaną energię prądu stałego w prąd przemienny i zasilić ją z powrotem do lokalnej sieci. Eliminuje to do minimum rozpraszanie ciepła, oszczędza koszty energii, dostosowując jednocześnie wymagania dotyczące globalnej oszczędności energii i redukcji emisji.

Szybka reakcja, szeroki zakres wejściowy napięcia stałego, czysty wyświetlacz cyfrowy. Wystarczy załadować bieżące ustawienie na ekranie dotykowym jako interfejs komunikacji człowiek-komputer. Wielokanałowe projekty architektury schodkowej IGBT z przesunięciem fazowym w fazie obciążeniowej powodują niską obciążalność prądową. Szybki układ przetwarzania sygnału cyfrowego do cyfrowego rdzenia obliczeniowego, w celu uzyskania podwójnego sterowania napięciem i prądem, a tym samym lepszej wydajności elektrycznej.

Seria elektronicznych zasilaczy jest często wykorzystywana w wymagających warunkach, działania przez długi czas na najwyższych nastawach. Urządzenia te wykazują się wysoką niezawodnością i długą żywotnością, odpornością na uderzenia, trwałością i cechami zapobiegającymi zużywaniu.

Modele:
60KW 920V   -  POBIERZ BROSZURĘ
350KW 920V  -  POBIERZ BROSZURĘ
Electronic Bank
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego