PXI i PXIE - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

PXI i PXIE - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus

LXI, PXI, VXI, VME... > Systemy modułowe
PXI Express jest najszybszą dostępną obecnie platformą do akwizycji danych o niezrównanych przepustowościach przekraczających 1 GB / si opóźnieniach mniejszych niż 1 μs. To sprawia, że ​​systemy akwizycji danych oparte na PXI Express są idealne do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak szybka digitalizacja, generowanie sygnałów i interfejsy komunikacyjne, w których wysokie częstotliwości próbkowania i liczba kanałów mogą powodować dławienie innych interfejsów.
PXI Instruments / Chassis
PXI Express zapewnia szybszą przepustowość, a ponieważ jest oparty na PCI Express, jest bardziej odporny na przestarzałość w stosunku do swojego poprzednika PXI. Cały nasz nowy rozwój oparty jest na PXI Express, aby zapewnić długoterminową rentowność naszych produktów.
Obudowa PXIe
W VTI produkujemy podwozie, które jest kompatybilne ze wszystkimi hybrydowymi kartami PXI Express i PXI. Nasze produkty są łatwo skalowane od rozmiaru tabletu do wielu szaf rackowych, a wiele z naszych obudów PXI Express może obsługiwać prędkość przesyłu danych do 8 GB / s.
Podsystemy PXIe
Ze względu na dużą ilość dostępnej przepustowości nasze podsystemy PXI Express obejmują aplikacje, w tym generatory sygnałów PXI Express, przełączniki sygnału PXI Express (obsługa sygnałów z DC do 26,5GHz), digitizery PXIe i inne aplikacje.
ZALETY
Niezawodność
VTI jest pierwszym wyborem dla aplikacji lub aplikacji o znaczeniu krytycznym, w których koszt testu jest wysoki, a awaria nie jest opcją. Zastosowania obejmują testowanie systemu rakietowego i testowanie silników rakietowych. Dzieje się tak dlatego, że nasze produkty są rozpoznawane w branży ze względu na ich niezawodność i są zaprojektowane z wbudowanymi możliwościami, aby zmaksymalizować pewność pomiaru. Mówiąc prosto, jeśli potrzebujesz sprzętu, który da Ci potrzebne wyniki, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć.
Długowieczność
Klienci oczekują, że systemy testowe wytrzymają co najmniej tak długo, jak testowane produkty. Może to być szczególnie trudne w przemyśle lotniczym i obronnym, gdzie produkty zwykle trwają dłużej niż dekadę. Dlatego każdy produkt VTI został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko przestarzałości i zagwarantować długoterminowe wsparcie.
Szczególnie w przypadku naszych podsystemów PXIe i PXIe zapewniamy, że nasze urządzenia są odporne na przestarzałość dzięki wykorzystaniu architektur system-on-chip (SoC). Nie musimy być uzależnieni od ciągłej dostępności chipów kontrolerów od innych producentów.
Produkty w standardzie PXI/PXIE
SERIA EMX-7500
PXIe CYFROWE WEJŚCIE / WYJŚCIE

Główne cechy:
  • High current 300 mA sink
  • Wysoka gęstość 64 kanałów / karta
  • Izolacja 1000 V
  • Wiele cyfrowych poziomów logicznych LV TTL, TTL, 60 V Max, zdefiniowany przez użytkownika
  • Elastyczne konfiguracje:
Dedykowane wejście
Dedykowane wyjście
Osiem, 8-bitowe porty
  • Elastyczne oprogramowanie:
Wbudowany miękki panel przedni
Typowe sterowniki oprogramowania IVI

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego