Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Przejdź do treści

Associated Power Technologies - Zasilacze pradu zmiennego AC

KATALOGI > ZASILACZE

Firma Associated Power Technologies (USA) wytwarza specjalizowane zasilacze prądu zmiennego, w układzie jednofazowym i trójfazowym. Zasilacze AC/DC APT są stosowane m.in. do testów urządzeń które wymagają stabilnego i precyzyjnego zasilania sieciowego o częstotliwościach takich jak: 50Hz, 60Hz, 400Hz i innych. Zasilacze AC/DC APT są potrzebne także do badania odporności odbiorników energii elektrycznej na zakłócenia zasilania sieciowego AC. Zasilacze prądu zmiennego APT mogą być przełączane w tryb pracy zasilania DC.


W razie potrzeby zasilacze APT można łączyć w większe zespoły zasilaczy dla osiągnięcia większej mocy i większych prądów. Zasilacze laboratoryjne i testowe APT są w stanie, w krótkim okresie czasu dostarczyć ponad 3 krotnie większego prądu niż maksymalny znamionowy - co jest potrzebne w chwili rozruchu urządzeń charakteryzująych się większym prądem rozruchowym.


Dlazasilaczy APT dostępne jest specjalne oprogramowanie PowerTRAC pozwalające na sterowanie parametrami zasilaczy z komputerów PC i zdalne odczyty aktualnych parametrów napięcia, mocy, kąta fazowego, prądu itp.

Wszystkie modele: 36- miesięcy rękojmi / gwarancji na terenie Polski

Associated Power Technologies (.pdf)Wróć do spisu treści