creatEX oprogramowaie do systemow akwizycji danych - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

creatEX oprogramowaie do systemow akwizycji danych

MODUŁOWE ZAPROJEKTOWANE CENTRALNE BLOKI
Modułowe, wstępnie opracowane klocki Core ATE, które upraszczają opracowanie i wdrożenie systemów ATE

Od wymagań do dostawy, VTI może pomóc w każdej fazie procesu projektowania systemu testowego, począwszy od wyboru komponentów, aby pomóc zdefiniować i skonfigurować kompletne systemy "pod klucz". Klienci mogą wykorzystać doświadczenie VTI w zakresie testowania, aby opracować skuteczne strategie testowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i najlepszych praktyk w branży, jednocześnie uwalniając zasoby wewnętrzne, koncentrując się na rozwoju podstawowych produktów lub możliwości. VTI może nie tylko pomóc w zmniejszeniu kosztów ogólnych, ale także zwiększyć wydajność, zmniejszyć koszty operacyjne i złagodzić długoterminowe problemy z utrzymaniem i starzenie się.

SYSTEMY TURNKEY
Systemy "pod klucz" są całkowicie zintegrowanym systemem testowym z zestawami programów testowych gotowych do użycia przez klienta. VTI może zaakceptować określone wymagania lub współpracować z klientami w celu opracowania strategii testu i zdefiniowania systemu. VTI może również opracować wytrzymałe lub przenośne systemy testowe dostosowane do wymagań klienta.
Dzięki doświadczeniu i doświadczeniu VTI w projektowaniu systemów testowych, możemy dostarczać systemy szybciej, z mniejszymi godzinami inżynierii i po niższych kosztach niż tworzenie systemów w domu. Ponadto VTI oferuje długoterminowe usługi serwisowe i konserwacyjne, oferując naszym klientom spokój ducha, a także oszczędzając czas i pieniądze na rozwój i utrzymanie systemu testowego.

PODSTAWOWA INTEGRACJA
Klienci mogą skupić się na oprogramowaniu systemowym lub rozwoju TPS i pozwolić VTI na obsługę wszystkich innych aspektów rozwoju systemu testowego. VTI może zapewnić w pełni skonfigurowane, przetestowane i udokumentowane zespoły sprzętowe zainstalowane w szafach. Wraz z tym możemy również zapewnić:
Zintegrowane zespoły odbiorników
Adapter do samokontroli i program autotestu
Adaptery interfejsu testowego (ITA)
Kalibracja TPS
Interfejs UUT i zestawy kabli
Każdy system jest w pełni przetestowany i zweryfikowany na poziomie systemu przed dostawą, zapewniając wydajność. Znaczne oszczędności czasu i kosztów są uzyskiwane w ramach pozyskiwania komponentów, wytwarzania i debugowania systemów.
 
Copyright © HIK-CONSULTING      Chabrowa 16, 01-934 Warszawa,    Tel: 603 639 355,  Tel: +48 22 864-99-08, Godziny pracy: 8:00-16:00, Pon. - Pt.
KONTAKT
Polityka Prywatności
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego