Przetworniki Elektro - Optyczne - cyfrowe - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Przetworniki Elektro - Optyczne - cyfrowe

Cyfrowy

Kabel światłowodowy jest używany do przesyłania sygnałów cyfrowych z testowanego urządzenia podczas interferencji EFT / seria. System nadaje się do nadzoru sygnału w komorze bezechowej lub w pokoju z ekranowaniem EMC. Ponieważ zakłócenia sygnałów można szybko wykryć, można przeprowadzić optymalizację EMC sprzętu i oprogramowania za pomocą optycznego systemu transmisji.
Zestaw OSE 150-1
Sonda optyczna 1-kanałowa, 50 Mb / s

Zestaw OSE 150-1 służy do przesyłania sygnałów cyfrowych z testowanego urządzenia zakłócającego (interferencja EFT / seria). Zestaw składa się z jednego czujnika, który wykrywa sygnały logiczne i przekształca je w sygnały optyczne. Sygnały świetlne są przesyłane do odbiornika optycznego za pośrednictwem światłowodu. Odbiornik przekształca je w cyfrowe sygnały elektryczne. Mogą być wizualizowane za pomocą oscyloskopu lub mogą być używane do sterowania innymi urządzeniami. Dostępne są różne typy czujników o różnych zakresach pomiarowych do wykrywania sygnałów logicznych w badanym urządzeniu. Dostępnych jest kilka typów czujników o różnych zakresach pomiarowych. S25 lub S21 można wybrać podczas składania zamówienia. Sygnały świetlne są przesyłane do odbiornika optycznego za pośrednictwem światłowodu. System nadaje się do monitorowania sygnału z komory bezechowej, ekranowanej komory RF lub w laboratorium testowym EMC. Optyczny system transmisji pozwala na optymalizację EMC twardego i programowego, ponieważ zakłócony sygnał można łatwo wykryć.

Zestaw zawiera:
1x OE 150, odbiornik optyczny
1x S25, czujnik optyczny (50 Mb / s)
1x LWL Ø 2,2 mm 1,5 m, światłowód pojedynczy 1,5 m
1x NT FRI EU, jednostka zasilająca
1x OSE 150-1 acc, Akcesoria
1x futerał OSE 150-1, Przypadek systemowy
1x Cyfrowy m, Podręcznik użytkownika OSE

OE 150 - Odbiornik optyczny
Odbiornik optyczny OE 150 odbiera sygnały optyczne z czujnika i przesyła je jako sygnały elektryczne za pośrednictwem złącza BNC do oscyloskopu lub skalera. Odbiornik nadaje się do czujników typu S25 i S21 oraz do detektorów serii BD 01B, BD 01E i BD 06B. Przeznaczony jest do procedury seryjnej ...

S25 - Czujnik optyczny (50 Mb / s)
Czujnik S25 to cyfrowa sonda do bezrefleksyjnego przesyłania sygnałów cyfrowych z testowanego urządzenia podczas testowania seryjnego. Jest umieszczony bezpośrednio na płycie PC i jest zasilany testowanym urządzeniem.
 
Copyright © HIK-CONSULTING      Chabrowa 16, 01-934 Warszawa,    Tel: 603 639 355,  Tel: +48 22 864-99-08, Godziny pracy: 8:00-16:00, Pon. - Pt.
KONTAKT
Polityka Prywatności
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego