ELECTROM Instruments - testery silników generatorów - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Przejdź do treści

Menu główne:

Tester Uzwojeń
Firma ELECTROM Instruments (USA) produkuje specjalizowane testery uzwojeń silników elektrycznych, zaworów elektrycznych, transformatorów itp. działają w oparciu o kilka technologii wykorzystywanych jednocześnie:
  • Impulsowe zasilanie badanego uzwojenia umożliwia wykrywanie zwarć międzyzwojowych, przebić - pomiedzy zwojami, a także pozwala na wskazanie - lokalizację uszkodzenia (SURGE).
  • Wysokonapięciowe testy z wykorzystaniem sygnałów o wysokiej częstotliwosci pomiędzy elementami silnika lub uzwojenia umożliwiają wczesne wykrywanie uszkodzeń izolacji i przeciwdziałanie poważnym awariom.
Analizator Silników i tester SURGE

IMPULSOWY TESTER UZWOJEŃ - WINDING ANALYZER

Testery ELECTROM Instruments są przeznaczone dla użytkowników większych silników elektrycznych, wszędzie tam gdzie awaria silnika może mieć poważne następstwa i w sytuacjach gdzie od prawidłowej pracy dużych silników elektrycznych zależy bezpieczeństwo i ciągłość pracy instalacji. Testery posiadają CERTYFIKAT CE.

Przy pomocy testerów uzwojeń sprawdza się silniki i uzwojenia:
  • w przemyśle wydobywczym - kopalnie
  • w przemyśle lotniczym i transporcie kolejowym
  • w instalacjach wydobywczych i przeładunkowych ropy, gazu, węgla
  • w elektrycznych pojazdach wojskowych i cywilnych
  • we wszystkich instalacjach gdzie silniki elektryczne mają szczególne znaczenie

Testy mogą być wykonywanie automatycznie lub w trybie ręcznym. Odpowiednie funkcje umożliwiają automatyczny dobór zakresów, po zakończeniu pomiarów użytkownik ma do dyspozycji szczegółowy raport:

SURGE TESTER             
      

Poniżej przedstawiamy podstawowe modele testerów uzwojeń ELECTROM INSTRUMENTS
Tester iTIG II łączy wiele technologii testowych. Jeden przycisk uruchamia testy dla niskich i wysokich napięć. Tester iTIG II jest dostępny w kilku wersjach wykonania, z dodatkowym opcjonalnym wyposażeniem, do testów silników DC i z dodatkowymi akcesoriami.PP-II to przenośny wzmacniacz mocy dostarczający napięć testowych do 24kV i 30kV. Może być łączony z testerem iTIG II MINI przewodami niskiego napięcia. Dane wygenerowane przez PP-II są rejestrowane i wyświetlane przez tester iTIG II MINI.iTIG II MINI to niewielki, lekki i przenośny tester łatwy do przenoszenia i zastosowań w terenie. Ten tester może być połączony ze wzmacniaczem PP-II dzięki czemu jego zakres zastosowań rozszerza się na urządzenia pracujące przy wysokim napięciu. Ekonomiczny tester iTIG II MINI jest przeznaczony głównie do testowania silników.Testery z serii iTIG II-HV dostarczają napięć testowych 24kV, 30kV i 40kV. Dostępne są 4 modele wyposażone w różne opcje i różne zakresy akcesoriów.

Film przedstawiajacy produkty firmy Electrom Instruments
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego