Mikroskopy Stereoskopowe - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Mikroskopy Stereoskopowe

PRZYRZADY POMIAROWE > OPTYKA mikroskopy spektrometry
MIKROSKOPY STEREOSKOPOWE


Mikroskopy stereoskopowe ze względu na wysoki kontrast i szerokie pole widzenia, doskonale nadają się do pracy w takich dziedzinach jak nauka i przemysł. Mikroskopy z serii Z i E są wykorzystywane w szerokiej gamie zastosowań dla lekarzy, biologów, techników stomatologów, konserwatorów....
Ze względu na ich doskonałą sprawność optyczną mikroskopy stereoskopowe zalecane są do prac związanych z kryminalistyką (m.in. badanie pisma), archeologią, gemmologią, botaniką, badaniami jakości elektronicznych płytek drukowanych oraz w serwisie elektronicznym. Bardzo pomocne są w przemyśle precyzyjnym i spożywczym do kontroli jakości i wyszukiwania wad.  

Super szerokie pole okularu 10x / 23  zapewnia wyjątkową klarowność obrazu z dużym polem widzenia i wysokim kontrastem. Powoduje to wygodne oglądanie nawet przy wielogodzinnej obserwacji. E-seria ma dwie pary okularów zamontowanych w obrotowej stopce. Lewy okular ma korekcję dioptrii. Powiększenie może być płynnie regulowane poprzez proste w obsłudze ergonomiczne pokrętła sterujące znajdują się po obu stronach mikroskopu. Oba okulary mają regulację dioptrii.
Przy użyciumikroskopu konieczne jest stosowanie odpowiedniego oświetlenia. Można zdecydować się na stosowanie oświetlenia światła zimnego z kilku przewodów świetlnych z włókna szklanego, oświetlenie neonowe-fluorescencyjne lub oświetlacz pierścieniowy LED.
Kamery mikroskopowe


Różne kamery USB-2, USB-3 i WiFi z funkcją ImageFocus capture i oprogramowanie analityczne są idealnym rozwiązaniem dla dzisiejszej edukacji potrzeby mikroskopowe. Kamery są odpowiednie do biologicznego mikroskopy, a także mikroskopy stereoskopowe


Euromex Stereoscope          
Przykładowy okular 0,7 do 4,5x zoom głowicy stereo ZE.1624
 
Copyright © HIK-CONSULTING      Chabrowa 16, 01-934 Warszawa,    Tel: 603 639 355,  Tel: +48 22 864-99-08, Godziny pracy: 8:00-16:00, Pon. - Pt.
KONTAKT
Polityka Prywatności
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego