Opcja CAN/LIN - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Opcja CAN/LIN

                               Opcja CAN/LIN  

Opcja CAN dla DAS800 / 801 i DAS1600 jest właściwym rozwiązaniem do analizy całej sieci przemysłowej. Jest w pełni kompatybilna z CAN, CAN FD i LIN.

Filtrowanie sprzętowe ramek CAN
Filtruj klatki widziane przez urządzenie za pomocą ich identyfikatora (maksymalnie 4 filtry na kanał). Filtrowanie obejmuje potwierdzenie ramki wysyłanej przez sieć. Dostępny jest tryb cichy, aby wyłączyć wszelką komunikację z rejestratora i wyświetlić tylko ramki.

Wyświetlanie ramek na magistrali
Urządzenia wyświetlają wszystkie ramki na magistrali CAN i LIN. Wyświetlanie 1000 ramek i filtrowanie według ID i / lub kanału.
Zapisywanie klatek w formacie CSV. W trybie nagrywania wszystkie klatki są zapisywane w pliku .csv. Plik .csv można wyeksportować i odczytać w arkuszu kalkulacyjnym Excel ©. Wyzwalanie nagrania w synchronizacji pliku REC.

Konwersja na kanał analogowy
Konwersja ramki CAN lub LIN na sygnał analogowy do 18 równoczesnych kanałów do 16 bitów. Konwersja jest personalizowalna lub możliwe jest użycie domyślnej konwersji. Konwertując ramkę CAN lub LIN na sygnał analogowy, można uzyskać dostęp do wszystkich klasycznych funkcji rejestratora: wyzwalacza, funkcji matematycznych, alarmów.

Wysyłanie ramek na magistrali CAN
Wysyłanie klatek w sieci CAN za pomocą nagrywarki (4 programowalne ramki wyjściowe z okresowym wysyłaniem od 1ms do 1s). Przesłuchaj element sieci CAN: żądanie temperatury do czujnika, żądanie stanu czujnika. Symuluj sieć CAN za pomocą rejestratora: wymień czujnik i zasymuluj go.

Zarządzanie bazą danych CAN DataBase
Zaimportuj plik CAN DataBase do urządzenia, aby automatycznie konwertować ramki na sygnał analogowy.

Opcja BUS CAN, LIN, FD dla DAS800, DAS801, DAS1600
# 916002000

 
Copyright © HIK-CONSULTING      Chabrowa 16, 01-934 Warszawa,    Tel: 603 639 355,  Tel: +48 22 864-99-08, Godziny pracy: 8:00-16:00, Pon. - Pt.
KONTAKT
Polityka Prywatności
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego