Oprogramowanie do Smart-Telecaster od firmy SOLITON - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Oprogramowanie do Smart-Telecaster od firmy SOLITON

TELEKOMUNIKACJA > Serwery TELEKONFERENCYJNE > TELECAST H.265
Oprogramowanie do Smart-Telecastera

STC HD View
Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie do dekodowania
ZAO Kontroler
Monitoruj i kontroluj Smart-telecaster ZAO z telefonem iPhone lub Android
STC dla ML CAM
Wysokiej jakości transmisja wideo na żywo za pośrednictwem aplikacji na iPhone'a
Smart-Telecaster GPS+
Zarządza jednocześnie do 12 strumieni wideo
STC HD View

STC HD View

Oprogramowanie STC HD View to oprogramowanie dekodujące, które umożliwia operatorom wyświetlanie do 4 przychodzących strumieni wideo H.265 przez Internet i dekoduje strumienie z powrotem do oryginalnego formatu SDI. Znajdujące się w stacji odbiorczej oprogramowanie STC HD View może także rejestrować przychodzące strumienie jako pliki lokalne, które później można przechowywać, przeglądać i dekodować.


ZAO Kontroler

ZAO Controller to nasza darmowa i łatwa w użyciu aplikacja do Smart-Telecaster ZAO. Aplikacja może być używana zarówno na telefony iPhone, jak i telefony z systemem Android i ułatwia monitorowanie i sterowanie Smart-Telecaster ZAO.
Nowa aplikacja Full HD na system Android może być wykorzystana w szybko zmieniających się sytuacjach i może być transmitowana na żywo na platformy VMS, takie jak Milestone.
ZAO controller

STC dla ML CAM

STC dla ML CAM, czyli aplikacja na iPhone'a, transmituje wysokiej jakości wideo na żywo z kamery wideo iPhone'a za pośrednictwem sieci komórkowej 3G, 4G lub Wi-Fi. To sprawia, że ​​STC dla ML CAM jest idealnym narzędziem do transmisji dla reporterów, personelu konserwacyjnego i personelu ratunkowego. Mogą z łatwością przesyłać wysokiej jakości aktualizacje statusu na żywo z dowolnego miejsca. Poprzez łączenie kilku połączeń komórkowych w jednym smartfonie STC dla ML CAM zapewnia także bardzo szybki komórkowy łącznik wysyłający, powodujący bardzo małe opóźnienie. Ta aplikacja jest OB-VAN w kieszeni.

Smart-Telecaster GPS+

Smart-Telecaster GPS + to rozwiązanie do sterowania salą wideo w czasie rzeczywistym, przetwarzania strumieni wideo i audio na żywo, dodawania informacji GPS i nakładania ich na mapie w pokoju kontrolnym. Smart-Telecaster GPS + przetwarza do 12 kanałów wideo na żywo, jednocześnie pomagając operatorom pokojów kontrolnych w szybkiej analizie zmieniających się sytuacji i reagując szybko i skutecznie.

VMS Plus

Platforma chmurowa lub lokalna, która może tworzyć strumień zgodny z ONVIF. Może być używany w połączeniu z produktami dfirmy SOLITON do transmisji mobilnej / do przesyłania strumienia H.265 na żywo / do systemu zarządzania obrazem COTS, takiego jak Xprotect firmy Milestone, używanego przez wiele organów ścigania, służb ratowniczych i firm ochroniarskich.


CloudView

Jest to usługa dekodowania w chmurze hostowanej, w której strumień na żywo może być kierowany z naszych produktów transmisyjnych i nagrywany, podczas gdy wiele strumieni na żywo może być dystrybuowanych na różne platformy, w tym stacje robocze, laptopy, iPady, tablety i smartfony do przeglądania w czasie rzeczywistym.

 
Copyright © HIK-CONSULTING      Chabrowa 16, 01-934 Warszawa,    Tel: 603 639 355,  Tel: +48 22 864-99-08, Godziny pracy: 8:00-16:00, Pon. - Pt.
KONTAKT
Polityka Prywatności
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego