PXIE CHASSIS - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TECHNIKA POMIAROWA SYSTEMY EMC SYMULATORY
TECHNIKA POMIAROWA SYSTEMY SYMULATORY
Przejdź do treści

PXIE CHASSIS

Seria CMX   - OBUDOWY DO KART AKWIZYCJI DANYCH      (VTI-INSTRUMENTS)


Obudowy (VTI-INSTRUMENTS) serii CMX Gen 2 PXIe stanowią idealne rozwiązanie zarówno do akwizycji danych, jak i zautomatyzowanych aplikacji testowych.
Wysoka przepustowość:
Wysoka przepustowość 8 GB / s oraz zaawansowana technologia przełączania PCIe dla obsługi wielu rdzeni sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowań wymagających dużej ilości danych.
Skalowalność i dystrybucja:
Podwozie CMX obsługuje kontroler EMX-2500 LXI i zapewnia dystrybucję IEEE-1588 na płycie montażowej w celu precyzyjnego synchronizowania i synchronizacji. Dzięki temu podwozie może być używane w aplikacjach do rozproszonego gromadzenia danych z przyrządami pomiarowymi rozmieszczonymi w artykule testowym. Ponadto obsługa LXI umożliwia uproszczoną skalowalność z kilku kanałów do tysięcy kanałów za pomocą scentralizowanego hosta. Zarówno dystrybucja, jak i skalowalność były ograniczeniami tradycyjnego podwozia PXI / PXIe.
Zaawansowana konstrukcja mechaniczna:
Podwozie CMX to prawdziwa platforma o wysokości minimum 4U wymagana przez podwozie. Innowacyjne techniki chłodzenia są stosowane, aby zminimalizować hałas i wyeliminować otwory wentylacyjne w górnej części obudowy, co chroni obudowę przed uszkodzeniem w wyniku rozlania i umożliwia układanie podwozia.
Uproszczona konserwacja:
Konserwacja jest uproszczona dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania, w tym zasilaczowi, wentylatorowi i monitorowaniu temperatury. Modułowa budowa umożliwia łatwą obsługę serwisową.
Uproszczone do użytku ATE:
Podwozie CMX wyposażone jest w kompletne opcje do montażu w stelażu i odbiornikach, a także można je nabyć jako zintegrowane podzespoły gotowe do zainstalowania w systemach testowych. Zaawansowane opcje wyzwalania i synchronizacji są stosowane w celu uproszczenia integracji z innymi platformami w hybrydowych systemach testowych. Obudowa CMX34 łączy na przykład 18-slotową obudowę główną PXIe z 16-slotową obudową LXI, aby zapewnić jedno zintegrowane rozwiązanie, które łączy najlepsze w swojej klasie oprzyrządowanie z najlepszym w swojej klasie przełączaniem sygnału, aby zmaksymalizować wydajność systemu.

cmx
Wróć do spisu treści