Iinformacje dotyczące warunków handlowych i ważności ofert - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
Zasoby WWW:
Przejdź do treści

Iinformacje dotyczące warunków handlowych i ważności ofert

Ogólne Warunki Handlowe


1. Oferty handlowe posiadaja datę ważności, wynikającą głównie ze zmienności kursów walut oraz aktualności czasów dostawy.

2. Ceny wyszczególnione na ofercie handlowej uwzględniają zazwyczaj koszty transportu i importu (o ile nie jest to wskazane inaczej) dla całości oferty.
W przypadku konieczności zamówienia pojedynczych pozycji z większej oferty koszty transportu i importu zostaną oddzielnie przeliczone dla zamawianej pozycji. Szacunkowe koszty transportu i importu można obliczyć na podstawie danych udostępnianych w internecie przez firmy transportowe.  


3. W razie kolizji postanowień oferty z postanowieniami zawartymi w zamówieniu, ogólnych warunkach handlowych lub innych dokumentach zamawiającego, pierwszeństwo będą miały postanowienia oferty wystawionej przez HIK-CONSULTING.


4. Poprzez złożenie zamówienia Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie faktur w postaci elektronicznej. Wydrukowana faktura VAT zostaje wysłana wraz z zamówionym towarem.


5. Wszystkie przyrządy i testery są dostarczane z fabrycznym kompletem akcesoriów i fabryczną dokumentacją.


6. Opóźnienie płatności faktury będzie skutkować zmianą warunków płatności na 100% przedpłaty. HIK-CONSULTING zastrzega sobie prawo odmowy dalszej współpracy handlowej w przypadku znacznych opóźnień płatności faktur.

    
7. Koszty składowania zamówionego towaru wynoszą 400,- PLN netto / tydzień.


Prosimy o zwrócenie uwagi, że w przypadku zamawiania pozycji o niewielkiej wartości koszty transportu, importu i procedur importowych mogą przekraczać wartość zamawianej pozycji. W takich sytuacjach miarę możliwości staramy się optymalizować transport, jednak czas dostawy może ulec wydłużeniu, a koszt transportu będzie wskazany indywidualnie.


Dla realizacji zamówienia na przyrządy: AR (Associated Research), APT (Associated Power Technologies), SCI (Slaughter Company Inc.) Kupujący proszony jest o wypełnienie formularza ECS potrzebnego do uzyskania pozwolenia eksportowego. Formularz ECS jest dostępny na stronie: http://www.arisafety.com/ecs/

Wróć do spisu treści