COMB GENERATORS Schwarzbeck (DE) - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

home
HIK-CONSULTING logo
Dedykowane zasoby WWW
Przejdź do treści

COMB GENERATORS Schwarzbeck (DE)

Generatory Pola Wzorcowego służą do sprawdzania i kalibracji antenowych systemów pomiarowych, komór ekranowanych, GTEM, komór bezodbiciowych.

Generatory wytwarzają szereg częstotliwości harmonicznych, równomiernie odległych, pokrywających szeroki zakres częstotliwości, nawet do 18GHz. Ważnym elementem składowym generatora grzebieniowego (COMB GENERATOR) jest antena. Generator razem z anteną jest dokładnie mierzony, a tabela z wynikami pomiarów jest dołączana jako niezbędny element składowy zestawu generatora. Po włączeniu generatora (zasilanie akumulatorowe) generator wytwarza znane wartości natężenia pola w.cz. w konkretnej odległości od anteny, na odpowiednich częstotliwościach. Użytkownik porównuje odczyty uzyskiwane z własnych systemów antenowych w wartościami wzorcowymi i uzyskuje dokładną informację o współczynnikach antenowych własnych anten (w danych warunkach propagacyjnych).


Generatory wzorcowe można także wykorzystać jako źródło wzorcowego sygnału przewodzonego, wtedy sygnał jest pobierany z wyjścia koncentrycznego i doporowadzany do badanego urządzenia np. sztucznej sieci LISN.

GENERATORY POLA SCHWARZBECK ME (Niemcy)

SG 9301

Zakres częstotliwości: 30MHz - 1000MHz, odstęp linii widmowych 100Hz - 1MHz

Uwaga:
dodatkowo wymagana antena np. UBAA 9114 z BBVU9135
Opcja: Ładowarka ACS 110

Broszura Techniczna
SG 9302

Zakres częstotliwosci: 0.1 - 18GHz, odstęp linii widmowych 100MHz

Ładowarka ACS 110 w komplecie

Broszura Techniczna

Generator pola SG 9302

Wróć do spisu treści