Go2DECODE - Testery, Przyrządy Pomiarowe, Zasilacze AC i DC, Komory

Przejdź do treści

Menu główne:

Go2Signals firmy PROCITEC GmbH to zaawansowane rozwiązania programowe, przeznaczone do obróbki i dekodowania sygnałów radiowych. Obróbka sygnałów radiowych może odbywać się zależnie od potrzeb i możliwości użytkowników w trybach ręcznych lub zautomatyzowanych. Jeden z użytkowników DK8OK podzielił się ciekawymi uwagami i wideoprezentacją (poniżej) systemów go2SIGNALS.
Samodzielne oprogramowanie do demodulacji, dekodowania, wykrywania mowy, rejestracji sygnałów, analizy i rozwoju nowych dekoderów.
Rozpoznanie - Demodulacja - Dekodowanie


Oprogramowanie umożliwia analizę nowych emisji, także w sposób zautomatyzowany dzięki czemu zwiększa się efektywność pracy. System zawiera bazę danych zawierającą informacje m.in. o znanych modemach standardowych. Poprzez wprowadzenie informacji o nowych parametrach / modemach, możliwa jest adaptacja do ręcznego i automatycznego dekodowania nowych sygnałów.

Główne cechy

  • Automatyczna produkcja sygnału
Automatyczne wykrywanie sygnału, rozpoznawanie protokołu, demodulacja i dekodowanie treści (treść, tekst, audio, pliki binarne itp.).
Automatyczne wykrywanie sygnału głosowego, wykrywanie modulacji i demodulacja
Sygnał wyzwalany (blokada szumów, rozpoznany protokół, nieznany sygnał) rejestracja AF i IF
Buforowanie sygnałów z automatycznym odtwarzaniem wewnętrznym w celu bezstratnego rozpoznawania i dekodowania (produkcja od pierwszego bitu)
  • Obszerna lista protokołów komunikacyjnych
Ponad 200 trybów HF, VHF i UHF w standardzie, bezpośrednio dostępny pakiet wojskowy i PMR. Trwale powiększony o nowe nowoczesne tryby.
Rozszerzalna przez użytkownika biblioteka dekodera ze zintegrowanymi narzędziami programistycznymi i łatwym w użyciu językiem opisu dekodera (DDL)
Wiele w pełni automatycznych trybów. Autonomiczne wykrywanie używanych trybów transmisji i alfabetów
Duży zestaw dowolnie parametryzowanych uniwersalnych demodulatorów z wykorzystaniem wysokiej jakości filtrów, miękkiej decyzji i kontroli wyjścia dekodera
  • Ręczna analiza sygnału
Duża lista wyświetlaczy ręcznej analizy sygnałów, dowolnie parametryzowalna do wykrywania rodzaju modulacji, pomiaru prędkości symboli itp.
Różne funkcje kursora ze specjalnymi funkcjami pomiarowymi (krzyżowanie, harmoniczne, wybór, wyśrodkowanie, ...)
Wiele zintegrowanych specjalnych funkcji analizy sygnałów, takich jak kwadracja sygnału, synchronizacja strumienia bitów,…
Optymalizacja procesu demodulacji i dekodowania poprzez analizę przetwarzania
  • Otwarte interfejsy sygnałów i wyników
Dekodowanie sygnału z odbiorników cyfrowych lub analogowych za pośrednictwem transmisji strumieniowej, audio, plików lub wewnętrznego bufora sygnału
Uniwersalne sterowanie odbiornikiem z otwartą obsługą ExtIO, obsługiwanych jest wiele modeli odbiorników różnych producentów
W pełni kompatybilny z innymi produktami go2SIGNALS do wymiany dekoderów, zapisów i wyników w celu dalszej automatycznej produkcji lub analizy strumienia bitów
Opinia i prezentacja użytkownika systemów radiowych go2SIGNALS: Nils Schiffhauer, DK8OK
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego