PXI i PXIE - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

PXI i PXIE - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus

Akwizycja Danych DAQ > Systemy PXI
PXI Express - SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH - jest najszybszą dostępną obecnie platformą do akwizycji danych o niezrównanych przepustowościach przekraczających 1 GB / si opóźnieniach mniejszych niż 1 μs. To sprawia, że ​​systemy akwizycji danych oparte na PXI Express są idealne do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak szybka digitalizacja, generowanie sygnałów i interfejsy komunikacyjne, w których wysokie częstotliwości próbkowania i liczba kanałów mogą powodować dławienie innych interfejsów.

PXI Instruments / Chassis        (VTI-INSTRUMENTS)
SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH w standardzie PXI Express zapewnia szybszą przepustowość, a ponieważ jest oparty na PCI Express, jest bardziej odporny na przestarzałość w stosunku do swojego poprzednika PXI. Cały nasz nowy rozwój oparty jest na PXI Express, aby zapewnić długoterminową rentowność naszych produktów.

Obudowa PXIe       (VTI-INSTRUMENTS)
W VTI produkujemy obudowy, które są kompatybilne ze wszystkimi hybrydowymi kartami PXI Express i PXI. Nasze produkty są łatwo skalowane od rozmiaru tabletu do wielu szaf rackowych, a wiele z naszych obudów PXI Express może obsługiwać prędkość przesyłu danych do 8 GB / s.

Podsystemy PXIe       (VTI-INSTRUMENTS)
Ze względu na dużą ilość dostępnej przepustowości nasze podsystemy PXI Express obejmują aplikacje, w tym generatory sygnałów PXI Express, przełączniki sygnału PXI Express (obsługa sygnałów z DC do 26,5GHz), digitizery PXIe i inne aplikacje.
ZALETY  SYSTEMÓW AKWIZYCJI DANYCH  (VTI-INSTRUMENTS)

Niezawodność
VTI jest pierwszym wyborem dla aplikacji lub aplikacji o znaczeniu krytycznym, w których koszt testu jest wysoki, a awaria nie jest opcją. Zastosowania obejmują testowanie systemu rakietowego i testowanie silników rakietowych. Dzieje się tak dlatego, że nasze produkty są rozpoznawane w branży ze względu na ich niezawodność i są zaprojektowane z wbudowanymi możliwościami, aby zmaksymalizować pewność pomiaru. Mówiąc prosto, jeśli potrzebujesz sprzętu, który da Ci potrzebne wyniki, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć.
Długowieczność
Klienci oczekują, że systemy testowe wytrzymają co najmniej tak długo, jak testowane produkty. Może to być szczególnie trudne w przemyśle lotniczym i obronnym, gdzie produkty zwykle trwają dłużej niż dekadę. Dlatego każdy produkt VTI został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko przestarzałości i zagwarantować długoterminowe wsparcie.
Szczególnie w przypadku naszych podsystemów PXIe i PXIe zapewniamy, że nasze urządzenia są odporne na przestarzałość dzięki wykorzystaniu architektur system-on-chip (SoC). Nie musimy być uzależnieni od ciągłej dostępności chipów kontrolerów od innych producentów.
POBIERZ BROSZURĘ PXI i PXIe       (VTI-INSTRUMENTS)

BROSZURA  SentinelEX - Testy i pomiary PXIe (VTI-INSTRUMENTS)
NOWOŚĆ

Seria SMX (PXI Express)   -   BROSZURA       (VTI-INSTRUMENTS)       SYSTEM AKWIZYCJI DANYCHSeria SMX jest rozszerzeniem wielokrotnie nagradzanej rodziny przełączników VTI serii EX1200. Zaprojektowany zgodnie z tą samą podstawową filozofią wysokiej gęstości bez kompromisów w zakresie wydajności, SMX po raz pierwszy wprowadza możliwość przełączania klasy instrumentalnej do PXI Express. Ponadto seria SMX wykorzystuje ten sam sterownik przełącznika, który jest używany w EX1200, umożliwiając bezproblemową integrację między rodzinami produktów. Upraszcza to przejście od niskiego do średniego systemu przełączników w PXI Express na duży system przełączników w EX1200.

Produkty w standardzie PXI/PXIE

SERIA EMX-7500 podsystem PXIe Express       SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH    (VTI-INSTRUMENTS)   

PXIe CYFROWE WEJŚCIE / WYJŚCIE

Główne cechy:
  • High current 300 mA sink
  • Wysoka gęstość 64 kanałów / karta
  • Izolacja 1000 V
  • Wiele cyfrowych poziomów logicznych LV TTL, TTL, 60 V Max, zdefiniowany przez użytkownika
  • Elastyczne konfiguracje:
Dedykowane wejście
Dedykowane wyjście
Osiem, 8-bitowe porty
  • Elastyczne oprogramowanie:
Wbudowany miękki panel przedni
Typowe sterowniki oprogramowania IVI

POBIERZ BROSZURĘ EMX-7500   (VTI-INSTRUMENTS)Wróć do spisu treści