Sentinel EX Dane Techniczne systemu - Testery, Mierniki, Zasilacze, EMC, Stan. Edukacyjne

HIK-CONSULTING logo

Testery, Pomiary, Zasilacze, EMC, Komory, Mierniki Pola EM, Zestawy Edukacyjne

Przejdź do treści

Sentinel EX Dane Techniczne systemu

Najnowsza rodzina systemów gromadzenia danych SentinelEX dostarcza jedno wspólne, skalowalne rozwiązanie typu open-platform, zapewniające pełne pokrycie powierzchni aplikacji niezależnie od rodzaju pomiaru lub przetwornika. SentinelEX pozwala naszym klientom optymalizować inwestycje kapitałowe poprzez długowieczność produktu, zapewniając jednocześnie niezrównaną integralność pomiarów i niezawodność danych.
Co zyskują klienci dzięki wykorzystaniu rozwiązań akwizycji danych VTI?

 • Spokój ducha wynikający z zastosowania sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań: Każdy produkt do gromadzenia danych SentinelEX ma wbudowane funkcje takie, jak samokontrola i autokalibracja, i jest zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować niezawodność i zagwarantować wyniki.
 • Niezrównana wydajność i dokładność danych testowych: właśnie dlatego jesteśmy pierwszym wyborem do zastosowań takich, jak test silników turboodrzutowych i turbin gazowych, wymagających dokładnych powtarzalnych wyników testów o wysokiej dokładności.
 • Uproszczone testy dzięki wysoce dystrybuowalnym i skalowalnym rozwiązaniom: produkty do akwizycji danych VTI zawierają interfejsy LXI / Ethernet z synchronizacją IEEE-1588, szerokie możliwości wyzwalania, które umożliwiają uproszczoną skalowalność i dystrybucję.
 • Złoty standard dla wszelkich zastosowań testów mechanicznych: Niezależnie od tego, czy chodzi o konstrukcję / odkształcenie, NVH (hałas, wibracje, chropowatość), temperaturę, czy też ogólne pozyskiwanie danych, VTI zapewnia wiodące w branży rozwiązania, które oferują najlepsze w swojej klasie możliwości pomiarowe i wydajność.
 • Kompleksowe oprogramowanie pod klucz dla każdej aplikacji: dostępne są gotowe pakiety oprogramowania "pod klucz" i dostosowywanego oprogramowania, od ogólnego rejestrowania danych po najpopularniejsze w branży oprogramowanie analityczne do aplikacji Modal, Akustyka i NVH.
banner_1
banner_2
Seria EMX

Seria EMX należy do rodziny SentinelEX, najnowszej generacji produktów do akwizycji danych VTI Instruments, bazując na naszej spuściźnie jako wiodący dostawca akwizycji danych i instrumentów modułowych. Seria EMX zapewnia niezrównaną wydajność sprzętową nawet najbardziej wymagającym aplikacjom DSA. Ta czwarta generacja "inteligentnych" analizatorów sygnałów dynamicznych opiera się na dumnym dziedzictwie ustanowionym w latach 80. XX wieku, dostarczając najbardziej godne zaufania rozwiązania na rynku hałasów, wibracji i twardości (NVH).

 • Testy akustyczne
 • Hałas, wibracje i szorstkość (NVH)
 • Monitorowanie stanu maszyny
 • Testowanie modalne
 • Obrotowa maszyna
 • Testowanie strukturalne
 • Dynamika tunelu aerodynamicznego

Modele:
EMX-1434 - 204.8 kSa/s Smart PXIe Arb. Waveform Source, with 2-Ch Tach and 4-Ch DIO - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4008 - 8 channel breakout box for use with EMX-425x - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4016 - 16 channel breakout box for use with EMX-425x - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4250 - 16-Channel, 204.8 kSa/s Smart PXIe DSA Digitizer - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4251 - 8-Channel, 204.8 kSa/s Smart PXIe DSA Digitizer - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4350 - 625 kSa/s, 4-Ch, 24-bit Smart PXIe DSA Instrument, IEPE and Voltage - POBIERZ BROSZURĘ
EMX-4380 - 625 kSa/s, 4 Ch, 24-bit Smart PXIe DSA Instrument, Charge, IEPE and Voltage - POBIERZ BROSZURĘ
Seria EX1000
Seria EX10xxA to zaawansowane, w pełni funkcjonalne urządzenie do pomiaru termopar i napięcia, zapewniające najwyższą dokładność pomiaru i powtarzalność dzięki w pełni zintegrowanemu warunkowaniu sygnału, zaawansowanej kompensacji zimnego złącza (CJC) i kompletnej, wbudowanej samokalibracji end-to-end.

 • 48 kanałów konfiguracyjnych na skrzynkę
 • Samodzielny, kompaktowy rozmiar 1U
 • Zmieszaj kanał napięcia i temp.
 • Obsługuje wszystkie typy termopar
 • Niezależne wykrywanie otwartego przetwornika
 • Programowalny LPF na kanał
 • Częstotliwości próbkowania do 1000 Sa / s / s
 • Typowa dokładność +/- 0.2 ° C

LXI: niezrównana skalowalność i dystrybucja
Interfejs LXI obsługuje nieograniczoną rozbudowę dla aplikacji z dużą liczbą kanałów. Rozproszone precyzyjne, zsynchronizowane pomiary są możliwe dzięki precyzyjnemu protokołowi czasowemu IEEE-1588 i przewodowej magistrali wyzwalacza LXI.
Pełne pokrycie powierzchni aplikacji w celu statycznego gromadzenia danych mechanicznych
Modułowa platforma kondycjonująca sygnału EX10SC płynnie integruje się z serią EX1000A, umożliwiając mieszanie i dopasowywanie sygnałów z szerokiej gamy typów przetworników dla każdego kanału, aby zapewnić pełne pokrycie z pojedynczej platformy.
EXLab: Ustaw i uruchom
W celu kompleksowej konfiguracji, zarządzania i przeglądania nagrań bez konieczności programowania, EX1000A może być używany z pełnofunkcyjnymi rozwiązaniami VTI dla oprogramowania "pod klucz", EXLab.

Modele:
EX1000A - 48-Channel Precision Voltage Measurement Instrument
EX1000A-TC - 48-Channel Precision Thermocouple and Voltage Measurement Instrument
EX1000A-TCDC - 48-Channel Precision Thermocouple and Voltage Measurement Instrument, DC Powered
EX1016A - 16-Channel Precision Thermocouple, 32-Channel Precision Voltage Measurement Instrument
EX1032A - 32-Channel Precision Thermocouple, 16-Channel Precision Voltage Measurement Instrument
EX1048A - 48-Channel Precision Thermocouple Measurement Instrument
EX10SC - 16-Channel Signal Conditioning Expansion Chassis
Seria EX1200

Rodzina produktów EX1200 to modułowa i skalowalna seria wielofunkcyjnych przełączników / jednostek pomiarowych, które można skonfigurować w taki sposób, aby odpowiadały różnym zastosowaniom w mechanicznych systemach gromadzenia danych i elektronicznych środowiskach testowych.

Najwyższe systemy przełączania gęstości
Seria EX1200 to obecnie najbardziej rozpowszechniony podsystem przełączania i pomiaru / sterowania na rynku z możliwością przełączania do 576 kanałów napięcia lub temperatury w pojedynczym stelażu 1U typu mainframe.
Bezkompromisowa wydajność i przejrzystość sygnału
Moduły przełączające serii EX1200 oferują niemal dwukrotnie większą dostępną przestrzeń roboczą i zwiększoną pojemność kanału, aby zapewnić najwyższy stopień integralności sygnału na tej samej pionowej powierzchni co PXI.
Zachowanie spójności sygnału End-to-End
Wydajność systemu przełączników wykracza poza tylko przekaźniki i płytkę karty przełącznika - wszystko na ścieżce sygnału może powodować hałas i pogarszać sygnał. VTI optymalizuje wydajność na poziomie systemu dzięki łatwym w użyciu opcjom łączności, które minimalizują utratę sygnału.
Wykorzystaj inwestycje kapitałowe
Seria EX1200 została zaprojektowana w celu skalowania jako jedna wspólna platforma sprzętowo-programowa, od projektowania po produkcję i serwis w terenie.
Potężne opcje oprogramowania zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania
VTI dostarcza różnorodne narzędzia i opcje oprogramowania, które skracają czas potrzebny na rozpoczęcie korzystania z rodziny produktów EX1200. Seria jest dostarczana z wbudowanym interfejsem sieciowym, który zapewnia wirtualne monitorowanie i kontrolę wszystkich przełączników i instrumentów bez potrzeby korzystania z oprogramowania innych producentów. Otwarte standardowe sterowniki urządzeń umożliwiają programowanie we wszystkich popularnych środowiskach programowania aplikacji. Oprogramowanie do zbierania danych EXLab pod klucz oferuje uproszczoną konfigurację i rejestrację danych.

Modele:
EX1200-1538 - Multifunction I/O Card with Enhanced Electronic Counter - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-2165 - Full Featured, Tightly Integrated 6.5 Digit DMM for 1U EX1200 Mainframes
EX1200-2365 - Full Featured, Tightly Integrated 6.5 Digit DMM for 3U EX1200 Mainframe
EX1200-3604 - 4 Channel, 500 kSa/s DAC/AWG - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-3608 - 8 Channel, 500 kSa/s DAC/AWG - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-7008 - Multichannel Glitch-free Universal RTD Simulator - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-7416 - 16 Channel Comparator/Event Detector - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-7500 - 64 -Channel, 2 MHz, Digital I/O - POBIERZ BROSZURĘ
EX1200-7600 - 5W Programmable Resistor Ladder - POBIERZ BROSZURĘ

EX1401
16-CHANNEL ISOLATED THERMOCOUPLE AND VOLTAGE MEASUREMENT INSTRUMENT
 • Typowa dokładność ± 0,20 ° C
 • 16-kanałowe izolowane uniwersalne termopary / wejścia napięciowe
 • Power over Ethernet + (PoE +)
 • Prędkość próbkowania 20K próbek / sekundę / kanał
 • 24-bitowy ADC na kanał
 • Izolacja kanał-ziemia 500 V
 • Izolacja kanału kanałowego 1000 V
 • Tryb pobierania rejestratora danych
 • Wbudowane równoległe przesyłanie danych
 • W pełni funkcjonalny wbudowany interfejs sieciowy
 • Interfejs LXI Ethernet
 • 8-bitowe, izolowane cyfrowe wejścia / wyjścia banku
 • Kompaktowy pół-stojak o wielkości 1U

EX1401 zapewnia dokładność ± 0.20 ° C, izolację kanału kanałowego 1000 V, wbudowane funkcje autotestu i niezależne 24-bitowe ADC na kanał. Jego zdolność do pozyskiwania danych w próbkach 20K / sekundę / kanał pozwala na wykorzystanie go w aplikacjach o przejściowej wysokiej temperaturze. Zastosuj go w wielu aplikacjach, w tym testowaniu pojazdów i akumulatorów, testowaniu silników odrzutowych, bardzo przyspieszonym testem żywotności / wysoce przyspieszonym testowaniu stresu (HALT / HASS) i monitorowaniu stanu zdrowia. Może być stosowany w każdym środowisku testowym, które wymaga dokładnego pomiaru temperatury i powtarzalności. Równoległe przechowywanie danych i autonomiczne autonomiczne tryby pracy dodatkowo zwiększają użyteczność tego wszechstronnego instrumentu.

VMIP

Wielokrotnie nagradzana platforma oprzyrządowania VXI (VMIP ™) zapewnia klientom modularność w zakresie instrumentów, które nie mają sobie równych w branży. VMIP ™ sprawia, że ​​pojedyncze gniazdo kart VXIbus jest trzy razy wydajniejsze niż rozwiązania z jednym urządzeniem. Każdy instrument VMIP ™ można mieszać i dopasowywać do innych urządzeń VMIP ™, co zapewnia dodatkową elastyczność.
 • VMIP ™ jest przeznaczony do oprzyrządowania o wysokiej wydajności, tj. 6,5-cyfrowych DMM, 1 ns liczników / timerów, 50 MSa / s AWG.
 • Konstrukcja VMIP ™ obsługuje wszystkie aspekty specyfikacji VXI, w tym dostęp do wszystkich siedmiu linii zasilających, wyzwalaczy TTLbus i przerwań.
 • Każdy produkt VMIP ™ jest niezależnym urządzeniem VXIbus z własnym unikalnym adresem logicznym (ULA) i sterownikami VXIplug & play.
Na platformie dostępnych jest ponad 20 unikatowych modułów instrumentów, zapewniających ATE niezawodną wydajność i elastyczność projektowania. Produkty VMIP ™ umożliwiły projektantom następujących systemów wykorzystanie popularnej platformy modułowej:
 • Boeing 777 NxGen
 • Lockheed LMSTAR Avionics
 • Testery rakietowe Raytheon STEP
 • Transport międzynarodowy ECM EITS
 • Dell Computer ESS Testing
 • Schlumberger Drill Head PCB
 • Badania i rozwój Delphi

Modele:
VM1548 - 48-channel TTL I/O - POBIERZ BROSZURĘ
VM1548C - 48-channel I/O, Open Collector - POBIERZ BROSZURĘ
VM1602 - 32-channel Time Stamp
VM2164 - 32-200 MHz, 1nS Universal Counter - POBIERZ BROSZURĘ
VM2601 - 80 MSa/s 14-bit Digitizer/IF Receiver - POBIERZ BROSZURĘ
VM2602 - 40MSa/s 14-bit Digitizer/IF Receiver - POBIERZ BROSZURĘ
VM2603 - 20MSa/s 14-bit Digitizer/IF Receiver - POBIERZ BROSZURĘ
VM2608 - 8-channel, 16-bit Digitizer Module - POBIERZ BROSZURĘ
VM2616 - 16-channel, 16-bit Digitizer Module - POBIERZ BROSZURĘ
VM2710A - 6.5 digit DMM - POBIERZ BROSZURĘ
VM2716A - 16-channel Differential 4.5 Digit Scanning Voltmeter - POBIERZ BROSZURĘ
VM3608A - 8-channel, 16-bit DAC/ Waveform Generator - POBIERZ BROSZURĘ
VM3616A - 16-channel, 16-bit DAC/Waveform Generator - POBIERZ BROSZURĘ
VM3618 - 8-channel Isolated 16-bit D/A - POBIERZ BROSZURĘ
VM3640A - 50 MSa/s Arbitrary Waveform Generator w/Power Down Feature - POBIERZ BROSZURĘ
VM4016 - 16-channel Analog Comparator and Interrupt Generator - POBIERZ BROSZURĘ
VM4018 - 16-channel Precision Analog Comparator and Interrupt Generator - POBIERZ BROSZURĘ
VM6068 - 4-channel, High-performance Serial Interface, 4MB RAM - POBIERZ BROSZURĘ
VM7004 - 4-channel Programmable Resistor - POBIERZ BROSZURĘ
VM7510 - DC Reference Standard - POBIERZ BROSZURĘ
VM8016 - 16-channel Low Thermal Multiplexer - POBIERZ BROSZURĘ
VM9000 - VMIP Base Unit (holds three instruments) - POBIERZ BROSZURĘ
Wróć do spisu treści