Mikrosondy pola bliskiego LANGER do 40GHz - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Mikrosondy pola bliskiego LANGER do 40GHz

LANGER EMV na YouTube

 NOWOŚĆ: Sonda pola bliskiego pasywna 40GHz,  HR-E 40-1


HR-E 40-1 Sonda pola bliskiego - składowa elektryczna


Przeznaczenie: badanie zakłóceń EMC bezpośrednio na płytkach drukowanych  
Sonda może być podłączana do analizatora widma lub do automatycznego systemu pozycjonujacego - Skanera EMC np. model ICS 105 (LANGER)

Podstawowe cechy:      
/Rozdzielczość: 0.2mm
Złącze: K (2.92mm), kompatybilne mechanicznie ze złaczem SMA
Sonda jest dostarczana w komplecie z certyfikatem kalibracyjnym i walizką.
Uwaga: przewód podłączeniowy - opcja, zamawiany oddzielnie.

więcej informacji  DANE TECHNICZNE HR-E 40-1

MIKROSONDY E i H     Mikrosondy pola bliskiego ICR HH H Field - BROSZURA (PDF)


Mikrosondy serii ICR przeznaczone są do pomiarów pola bliskiego dla składowej magnetycznej (H) i elektrycznej (E). Wewnątrz obudowy sondy zostały zintegrowane przedwzmacniacze szerokopasmowe, zasilane przez układ sprzęgania BT 706. Mikrosondy ICR są kompatybilne z funkcją "autokolizyjną", stosowaną w skanerach LANGER, funkcja ta zatrzymuje ruch sondy w pionie po zetknięciu z badanym układem (EUT).  Mikrosondy mogą być także montowane do innych dostępnych komercyjnie skanerów. Ze względu na delikatną konstrukcję głowicy pomiarowej zaleca się stosowanie Mikrosond ICR w połączeniu z automatycznymi systemami pozycjonującymi.

Cewka pomiarowa jest ustawiona poziomo w głowicy sondy. Mikrosondy pola bliskiego są obsługiwane za pomocą systemu pozycjonowania (skaner Langer).


Budowa mikrosondy
               

Przegląd mikrosond od firmy Langer

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH100-27 - 1,5 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru pól magnetycznych, posiada wyjątkowo wysoką rozdzielczość i czułość. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Za pomocą ICR HH100-27 generowany jest wyższy sygnał wyjściowy w dolnym zakresie częstotliwości (w porównaniu do ICR HH100-6).

Mikrosonda pola bliskiego  ICR HH100-6 - od 2,5 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru pól magnetycznych, posiada wyjątkowo wysoką rozdzielczość i czułość. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Cewka pomiarowa jest umieszczona poziomo w głowicy sondy.

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH150-27 - 1,5 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru pól magnetycznych, posiada wyjątkowo wysoką czułość i rozdzielczość. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Za pomocą ICR HH150-27 generowany jest wyższy sygnał wyjściowy w dolnym zakresie częstotliwości (w porównaniu do ICR HH150-6).

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH150-6 - od 2,5 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru pól magnetycznych, posiada wyjątkowo wysoką czułość i rozdzielczość. Optymalna odległość od mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Cewka pomiarowa jest ustawiona poziomo w głowicy sondy.

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH250-6 - mikrosonda od 2,5 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru magnetycznego pola bliskiego przy ekstremalnie wysokiej rozdzielczości i czułości. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Cewka pomiarowa jest umieszczona poziomo w głowicy sondy.

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH250-75 - 0,5 MHz do 2 GHz


Służy do pomiaru pól magnetycznych, posiada wyjątkowo wysoką czułość i rozdzielczość. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Za pomocą ICR HH250-75 generowany jest wyższy sygnał wyjściowy w dolnym zakresie częstotliwości (w porównaniu do ICR HH250-6).

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH500-6 - od 2 MHz do 6 GHz


Służy do pomiaru magnetycznego pola bliskiego przy ekstremalnie wysokiej rozdzielczości i czułości. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. Cewka pomiarowa jest umieszczona poziomo w głowicy sondy.

Mikrosonda pola bliskiego ICR HH500-75 - 200 kHz do 1 GHz


Służy do pomiaru magnetycznego pola bliskiego przy ekstremalnie wysokiej rozdzielczości i czułości. Optymalna odległość do mierzonego obiektu wynosi <1 mm. ICR HH500-75 generuje wyższy sygnał wyjściowy w dolnym zakresie częstotliwości w porównaniu do ICR HH500-6.

Wróć do spisu treści