Oprogramowanie WAVECOM - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Oprogramowanie WAVECOM

TECHNIKA SPECJALNA > DEKODOWANIE SYGNALOW > WAVECOM

Oprogramowanie firmy WAVECOM

Dekodery sygnałów radiowych
- W-BitView

Klasyfikacja sygnałów radiowych i satelitarnych
- W-Classifier
- W-Classifier NB

Dekodowanie w chmurze
- W-CLOUD
- W-CODE
Dekodery sygnałów radiowych i satelitarnych
- W-Recorder
- W-SAT-email decoder
- W-SPECTRA
- W-SPEED

Biblioteka sygnałów
- W-SIGNAL Library
Oprogramowanie W-BitView firmy WAVECOM służy do analizy i obróbki zdemodulowanych sygnałów.

POBIERZ BROSZURĘ oprogramowania W-BitView

Oprogramowanie W-Classifier firmy WAVECOM to zaawansowane narzędzie służące do analizy sygnałów radiowych.Oprogramowanie W-Classifier-NB firmy WAVECOM to zaawansowane narzędzie służące do automatycznej i ręcznej analizy sygnałów radiowych.


Szerokopasmowy rejestrator sygnałów W-REC firmy WAVECOM służy do bezpośredniego przechwytywania sygnałów HF z anteny, sygnałów p.cz. z odbiornika, lub sygnałów satelitarnych z konwertera. Razem z innymi narzędziami WAVECOM, W-REC umozliwia długotrwałą, szerokopasmową rejestrację sygnałów i obserwację pasma.


Oprogramowanie W-SAT-email-Decoder firmy WAVECOM to samodzielna aplikacja służąca do demodulacji strumieni danych takich jak: email, fax, głos
Oprogramowanie W-SIGNAL - Library firmy WAVECOM to bogata biblioteka sygnałów referencyjnych używanych do porównań, szkoleń operatorów, lub do wykonywania testów sprawności układów dekodujących.


Oprogramowanie W-SPECTRA firmy WAVECOM to kompletny system monitorowania szerokopasmowego widma radiowego w zakresie od ELF do SHF. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do monitorowania: sterowanie odbiornikiem, klasyfikacja sygnału, analiza i dekodowanie, rejestracja szerokopasmowych sygnałów IQ i zapisywanie wszystkich sygnałów i wyników do bazy danych.
W połączeniu z narzędziami do edycji widma (W-SPEED), można wybierać interesujące fragmenty pasma / czasu dla dalszej obróbki sygnałów.


Oprogramowanie W-SPEED firmy WAVECOM służy do zobrazowania i edycji widma częśtotliwości radiowych. Dane sa wyświetlane w postaci 2 - wymiarowego sonogramu, użytkownik może ustawiać wybrane szerokości pasma 250kHz - 2MHz.


Oprogramowanie W-CLOUD firmy WAVECOM to kompletny system monitorowania, analizowania i dekodowania szerokopasmowego widma radiowego w zakresie od ELF do SHF w chmurze. Dla celów dekodowania sygnałów w chmurze, z użyciem oprogramowania i sprzętu WAVECOM (CH) można wykorzystać również WAVECOM W-CODE.


Oprogramowanie W-CODE firmy WAVECOM to kompletny system monitorowania, analizowania i dekodowania szerokopasmowego widma radiowego w zakresie od ELF do SHF w chmurze.Wróć do spisu treści