ZAMKNIETE SRODOWISKA KONTROLOWANE - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

ZAMKNIETE SRODOWISKA KONTROLOWANE

Zamkniete srodowiska - LSi - baner

Sprzęt do monitorowania środowiska o kontrolowanej atmosferze


Systemy monitorowania temperatury, wilgotności względnej, prędkości powietrza, ciśnienia różnicowego i jakości powietrza w pomieszczeniach o kontrolowanej atmosferze, takie jak środowiska przetwarzania i przechowywania: czyste jaskinie, laboratoria, sale chirurgiczne, magazyny, piwnice, komory chłodnicze i magazyny itp.

Zastosowania
■ Monitorowanie powietrza procesowego w sektorze farmaceutycznym, spożywczym, badawczym, w laboratoriach, szpitalach, chłodnictwie
■ Monitorowanie wilgotności w temperaturze
■ Monitorowanie środowiska nadciśnienia
■ Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach i wentylacji

LSI LASTEM opracowuje i dostarcza instrumenty do monitorowania parametrów zakłócających przetwarzanie i przechowywanie materiałów. Dostępne są dwa rodzaje urządzeń:
  • Czujniki analogowe
  • Bezprzewodowe systemy do gromadzenia danych i zarządzania danymi

POBIERZ BROSZURĘ - Sprzęt do monitorowania środowiska o kontrolowanej atmosferze

POMIAR I MONITOROWANIE PARAMETRÓW POMIESZCZEŃ / KOMÓR ze ŚRODOWISKIEM KONTROLOWANYM
Poszczególne środowiska, w których klimat w pomieszczeniu jest utrzymywany w stabilnym stanie dzięki systemom termo technicznym lub warunkom naturalnym, wymagają monitorowania i / lub kontroli niektórych ważnych parametrów, aby zachować te środowiska odpowiednie do rodzaju przeprowadzanego przetwarzania i konserwacji i zachowanie przechowywanych materiałów.W magazynach i środowiskach przetwarzania żywności system uzdatniania powietrza powinien zapewniać atmosferę, która nie zmienia organoleptycznych właściwości produktów.

Warunki środowiskowe, w których następuje dojrzewanie lub starzenie się niektórych produktów, często muszą utrzymywać określone poziomy.
Ważne jest, aby monitorować temperaturę, wilgotność, stężenie tlenu i wentylację, aby zapewnić spełnienie tych warunków.


W sterylnych środowiskach lub salach operacyjnych konieczne może być utrzymanie stanu nadciśnienia, aby zapobiec przenikaniu kurzu i bakterii z zewnątrz. Może być konieczne sprawdzenie poziomu nadciśnienia dostarczonego przez system termo-techniczny.

Czujniki analogowe


Najważniejsze cechy
■ Czujniki termo-higrometryczne w pomieszczeniach lub kanałach
■ Czujniki różnicy ciśnień
■ Anemometry gorącego drutu lub wiatrowskazy
■ O2, CO, CO2, LZO i inne czujniki gazów
■ Wyjście 4-20 mA, zasilanie 12 VDC lub 24 V AC
■ Moduły interfejsów z wyjściem RS485 i protokołem Modbus RTU
■ Kable L = 10, 25, 50, 100 m

LSI LASTEM opracowuje i dostarcza szereg czujników analogowych. Czujniki te są odpowiednie do łączenia z systemami stron trzecich z wymaganiami sygnału analogowego, takimi jak na przykład sterowniki PLC i systemy zarządzania. Czujniki zasilają wyjście analogowe (0 / 4-20 mA) i można je podłączyć do modułów interfejsu 4/8 wejść, aby uzyskać cyfrowe wyjście RS485 z protokołem Modbus.
Przykładowy zestaw 1.0 czujników analogowych 4-20 mA, zasilanie 12 VDC. Obejmuje:
- Termo-higrometr
- Anemometr
- Barometr różnicowy
- Czujniki CO, CO2, 02, LZO
- Interfejs MODBUS / TTY

Bezprzewodowe systemy do gromadzenia danych i zarządzania danymi


Najważniejsze cechy
■ Sieci bezprzewodowych czujników termo-higrometrycznych (S-Log SLAVE) z bezprzewodową komunikacją w czasie rzeczywistym z jednostką sterującą gromadzeniem danych (R-Log MASTER).
■ Moduły bezprzewodowej wieloparametrycznej koncentracji danych (R-Log SLAVE) z bezprzewodową komunikacją w czasie rzeczywistym z jednostką sterującą gromadzeniem danych (R-Log MASTER).
■ Pamięć kopii zapasowej na każdym module SLAVE
■ Alarmy diodowe i 2 wysterowane wyjścia (opcjonalny przekaźnik) z programowalną logiką aktywacji do włączania / wyłączania urządzeń zewnętrznych.
■ Moduł zewnętrzny dla 7 dodatkowych wysterowanych wyjść i transmisji pomiarów do linii RS485 za pomocą protokołu Modbus lub TTY.
■ Modele jednostki kontroli koncentracji danych z wyjściem Ethernet.
■ Kanały wielkości pochodnych.

Wróć do spisu treści