RASCOW - Niezawodność transmisji - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

RASCOW - Niezawodność transmisji

TELEKOMUNIKACJA INTERNET > TELECAST H.265 5G

RASCOW             SOLITON

Technologia zoptymalizowanej komunikacji mobilnej

RASCOW to technologia optymalizacji komunikacji mobilnej (automatyczna kontrola prędkości w czasie rzeczywistym na podstawie modelu Waterway - Real-time Auto-Speed Control based on Waterway model). Technologia RASCOW automatycznie równoważy obciążenie różnych sieciowych stacji bazowych podczas transmisji na żywo. Pozwala to na niespotykaną stabilność transmisji obrazu, nawet w przypadku przeciążenia sieci lub słabych sygnałów sieciowych.

Jak działa wiązanie kluczy 3G lub 4G?
Zao pozwala na współdziałanie maksymalnie 6 kluczy(dongli) z kartami SIM różnych operatorów komórkowych. Są one umieszczone na zewnątrz urządzenia, dzięki czemu można je swobodnie przesuwać, montować i łatwo zmieniać w zależności od lokalizacji. Soliton używa własnego algorytmu "RASCOW" do wiązania tych wielu nośników 4G razem, dając pojedynczą "rurkę" do Internetu.
Naturalnie zmiany siły sygnału mobilnego w przenośnych urządzeniach nadawczych zależą od operatora, lokalizacji i liczby osób uzyskujących dostęp do stacji komórkowej w dowolnym momencie. RASCOW dynamicznie dostosowuje współczynnik kompresji wideo i szybkość wyświetlania klatek w zależności od warunków sieciowych w czasie rzeczywistym za pomocą technik kodowania adaptacyjnego. W przeciwieństwie do konkurencyjnych ofert, które przesuwają przepustowość do nasycenia, Zao utrzymuje działanie nawet w warunkach słabej przepustowości mobilnej.
Technologia RASCOW
Wróć do spisu treści