Telecaster ZAO-SH miniaturowy - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Telecaster ZAO-SH miniaturowy

TELEKOMUNIKACJA INTERNET > TELECAST H.265 5G

Smart-Telecaster ZAO-SH         SOLITON

NAJMNIEJSZY NA ŚWIECIE ENKODER MOBILNY H.265 o ultra niskim opóźnieniu 0,04s


Zao-SH jest przełomowym urządzeniem, które pozwala użytkownikom na niezawodne przesyłanie strumieniowo wideo o jakości transmisji na żywo z opóźnieniem tak małym, że wcześniej nie było to możliwe. Może to być nawet 35 ms przez linię stacjonarną. Jednak w przypadku korzystania z wielu sieci 4G do zdalnej łączności, gdy linia stacjonarna nie jest dostępna, opóźnienie jest nadal niezwykle małe w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań głównego nurtu.


Mobilny koder o bardzo niskim opóźnieniu
Zao-SH to mały mobilny koder, który może przesyłać strumieniowo wideo ze zdalnej lokalizacji z powrotem do dowolnego miejsca docelowego. Ale z niewiarygodnym opóźnieniem między szkłami wynoszącym zaledwie 0,04 s (40 ms) w sieci LAN lub 0,065 s (65 ms) w sieci 4G.
Zao-SH to koder H.265 HEVC, który może być wykorzystywany w różnych scenariuszach z udziałem wideo. Za pośrednictwem aplikacji transmisyjnych, takich jak zbieranie wiadomości, po bezpieczeństwo publiczne, egzekwowanie prawa i aplikacje wojskowe, Zao-SH może być wykorzystywany do wysyłania zaszyfrowanego strumienia na żywo z kamery telewizyjnej lub monitorującej, drona, pojazdu, kamery ciała lub helikoptera.

Smart-telecaster Zao-SH to kompatybilny z 5G nadajnik wideo na żywo o bardzo niskim opóźnieniu
Jest wyposażony w technologię transmisji nowej generacji, która zmniejsza opóźnienie między szybami do 0,04 sekundy (40 ms) lub mniej. Opóźnienie w transmisji wideo na żywo było ważnym problemem, ale Zao-SH jest w stanie przesyłać sygnał wideo na żywo do / z odległych obszarów w czasie prawie rzeczywistym.
Zao-sh
zao-sh_tv
Dane techniczne

 • Waga 350g
 • Wymiary 77 (szer.) × 128 (wys.) × 35 (gł.) Mm
 • Wejście wideo HD-SDI (75 omów din 1.0 / 2.3) × 1 / HDMI × 1
 • Wyjście audio 3.5φ Stereo pin jack
 • Bateria wewnętrzna Praca przez około 1 godzinę
 • USB Miocro USB × 3 / USB 2.0 × 1
 • Tylko GNSS GPS (WGS84)
 • Pobór mocy 20 W (typowy)
 • Terminal wejścia wideo Wyposażony w BNC (75Ω din1,0 / 2,3) x 1 i HDMI x 1
 • Terminal komunikacyjny Wyposażony w micro USB 2.0 x 3 i USB 2.0 * x 1 * Tylko dla adaptera WiFi / USB Ethernet
 • Temperatura pracy 0 ~ 40 ℃ / 20 do 80% RH (bez kondensacji)
 • Waga baterii zewnętrznej 430 g
 • Wymiary baterii zewnętrznej 84 (szer.) × 135 (wys.) × 34 (gł.) Mm
 • Pojemność baterii zewnętrznej 56 Wh (Praca przez około 1 godzinę)
 • Komunikacja  5G, LTE, WiFi, Ethernet
 • Korekcja błędów ARQ, sortowanie pakietów
 • Protokół UDP / IP, TCP / IP (RASCOW2)
 • Multi link 3 linie (do 4 linii)
 • Komunikacja szeregowa Rozszerzenie przez kabel szeregowy USB
 • Metoda kodowania wideo Profil główny H.265
 • Obsługiwany format wejściowy HDMI: 1080p / 25 fsp, 29,97 fps, 30 fps, 50 fps, 59,94 fps, 60 fps 720 p / 50 fps, 59,94 fps, 60 fps SDI: 1080p / 29,97 fps, 30 fps 720p / 59,94 fps, 60 fps * Wkrótce dla wejścia z przeplotem
 • Szybkość transmisji 100 kb / s ~ 15 Mb / s
 • Liczba klatek na sekundę Maksymalnie 29,97 kl./s (gdy wejście wideo to 1080p 59,94 / 29,97) Maksymalnie 59,94 kl / s (gdy wejście wideo to 720p 59,94)
 • Metoda kodowania głosu Opus
 • Channel Stereo
 • Próbkowanie 48 kHz
 • Wprowadź osadzone audio
Bardzo krótkie opóźnienie / RASCOW2
Aby rozwiązać problem opóźnienia występujący podczas prostej transmisji, Soliton opracował RASCOW2, który jest drugą wersją RASCOW (oryginalny system automatycznej kontroli prędkości w oparciu o model drogi wodnej), oryginalny protokół zarządzania / komunikacji kodeka Solitons. RASCOW2 przyspiesza procedurę kodowania, jednocześnie kontrolując wszystkie ustawienia transmisji szybciej i wydajniej. Ta funkcja znacznie zmniejszyła opóźnienie związane z kompresją.
Funkcja zdalnego sterowania
Przy prawie zerowym opóźnieniu możliwe jest teraz zdalne sterowanie samochodem lub sprzętem budowlanym podłączonym do Zao-SH w odległej lokalizacji. Do tej pory opóźnienie w systemach transmisji sterowania na żywo było zbyt duże i trudno było bezpiecznie wykonywać zdalne operacje za pomocą strumienia wideo na żywo. Dzięki Zao-SH o bardzo niskim opóźnieniu możliwe jest skuteczne sterowanie maszynami za pomocą strumienia wideo na żywo, który jest prawie w czasie rzeczywistym ze zdalnej lokalizacji.
Najlżejszy na świecie mobilny koder
Koder mobilny
Jest to ultrakompaktowa jednostka wielkości dłoni o wadze 350 g. Działa przez około 60 minut z wbudowanym akumulatorem i dodatkowe 4 godziny ciągłej pracy z zewnętrznym akumulatorem.
Stabilny i szybki
Sieci komórkowe różnych operatorów komórkowych można połączyć w jedną sieć, aby znacznie zwiększyć szerokość pasma i ustabilizować prędkość komunikacji.
Wysoka kompresja H.265 / HEVC
Wyposażony w wysoce wydajny koder sprzętowy HEVC / H.265, w porównaniu z tradycyjnym kodekiem H.264, może przesyłać wideo z prawie dwukrotnie większą wydajnością.
Zrozumienie opóźnienia między ekranem a ekranem

Filmowanie - Okres, od którego światło wchodzi do obiektywu kamery, do momentu, gdy dane wideo znajdą się na wyjściu terminala SDI / HDMI w kamerze
Przechwycenie - Okres od przechwycenia danych wideo z SDI / HDMI i wykonania konwersji przestrzeni kolorów do momentu ich wprowadzenia do kodera
Kodowanie - Czas kodowania (kompresji)
Transfer - Okres, w którym skompresowane dane są wydobywane z kodera i dzielone na pakiety komunikacyjne do transmisji / odbioru łącza wielokrotnego. Obejmuje czas na korekcję błędów i sortowanie pakietów między poszczególnymi połączeniami
Rozszyfrowanie - Czas dekodowania (dekompresji)
Synchronizacja AV - Czas do ustawienia synchronizacji dźwięku i obrazu oraz wyjścia na SDI / HDMI
Wyświetlanie - Okres od wyjścia SDI / HDMI odbiornika do wyświetlenia wideo na monitorze (część zależna od monitora)
NOWOŚĆ
Dwa nowe systemy dekodowania chmury

Pierwszym z nich jest system zgodny ze standardem ONVIF o nazwie Media Gateway VMS +, który można wykorzystać do utworzenia strumienia IP H.265 w celu dostarczenia strumienia wideo na żywo do istniejącego systemu zarządzania obrazem (VMS). Może to być hostowane w chmurze lub lokalnie.

Jeśli interesuje Cię tania transmisja na żywo za pośrednictwem smartfonów, Soliton uruchamia również system Cloud View. Wykorzystywany przede wszystkim w bezpiecznej aplikacji Android Solo Zao, Cloud View może wyświetlać i nagrywać do 12 kanałów jednocześnie na platformie dekodującej w centrum dowodzenia. Ponadto Cloud View może przekazywać strumienie na żywo na inne platformy mobilne, takie jak tablety, iPady i inne smartfony. Aplikacja na Androida może współpracować z kamerami termowizyjnymi i innymi aparatami fotograficznymi obsługiwanymi przez smartfony. Strumienie są w pełni zaszyfrowane ze smartfonu w terenie i stanowią wielką zaletę dla osób udzielających pierwszej pomocy, pracowników publicznych i personelu ochrony.

Soliton Cloud Video Switcher (CVS) - Przeznaczony dla firm produkcyjnych poziomu 2 i 3, takich jak transmisja na żywo, CVS to internetowy "przełącznik", który pozwala użytkownikom rozszyfrowywać wiele strumieni na żywo w chmurze, ale przełączać się między nimi, aby wysłać pojedynczy strumień do mediów społecznościowych lub do innego miejsca docelowego RTMP. Będzie zawierał efekty przejściowe oraz możliwość dodawania adnotacji tekstowych do strumienia wideo i działa nie tylko w Zao i Zao-S, ale także w innych standardowych źródłach H.264.

Wróć do spisu treści