Telecaster ZAO-S miniaturowy - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Telecaster ZAO-S miniaturowy

TELEKOMUNIKACJA INTERNET > TELECAST H.265 5G

Smart-Telecaster ZAO-S          SOLITON

NAJMNIEJSZY NA ŚWIECIE ENKODER MOBILNY H.265

Smart-telecaster Zao-S, najmniejszy na świecie mobilny koder sprzętowy HEVC H.265, umożliwia pełną transmisję wideo na żywo w trybie Full HD w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wielu nośników 4G z odległych lokalizacji lub ruchomych miejsc, w tym kamer samochodowych, pojazdów, śmigłowców lub dronów z powrotem do centrum dowodzenia i kontroli, z prostą jednostką podłączoną do kamery.

broszura techniczna Smart-Telecaster ZAO-S

Przenośna transmisja wideo w czasie rzeczywistym w czasie rzeczywistym bezpośrednio z kamery
Smart-telecaster Zao-S to przenośny (ok. 350g) kodek wideo HEVC H265, który kompresuje wideo w czasie rzeczywistym, umożliwiając przesyłanie strumieniowe wideo w jakości Full HD do dowolnego miejsca na świecie, będąc w ruchu (dzięki wbudowanej baterii). Smart-telecaster Zao-S obsługuje różne sieci mobilne, takie jak WCDMA, LTE, 3G, 4G, WiFi, Ethernet, itp.
Technologia RASCOW
Smart-telecaster Zao-S łączy do 3 kart SIM za pomocą zewnętrznych kluczy sprzętowych, które można łączyć ze sobą w jedno połączenie 3G, 4G lub WiFi. Technologia RASCOW monitoruje zmieniającą się siłę sygnału mobilnego w czasie rzeczywistym i dostosowuje najbardziej optymalną kombinację połączeń 3G, 4G i WiFi. W rezultacie najszybsza i najbardziej niezawodna dostawa w Internecie jest udostępniana platformie dekodującej. Zapewnia to wiarygodny wkład wideo nawet wtedy, gdy siła sygnału staje się niska lub gwałtownie się zmienia.
Smart-telecaster Zao-S obsługuje różne sieci mobilne, takie jak WCDMA, LTE, 3G, 4G, WiFi, Ethernet, itp. Aby odebrać sygnał z ZAo-S, Soliton ma wybór dekoderów - HD View (1 kanał i 4 kanały - na miejscu), Cloud VMS + (zgodna z ONVIF instalacja lokalna lub chmura), Cloud View (tylko chmura) i Cloud CVS (chmura tylko).
Aby zagwarantować bezpieczną komunikację Smart-telecaster Zao-S obsługuje uwierzytelnianie i szyfrowanie (AES 256bit). Program STC dla ML CAM dla iPhone'a i aplikacji Zao Android jako alternatywa lub w połączeniu z kamerami zewnętrznymi z Zao-S do transmisji na żywo z samego smartfona.
Zao-S for Rescue
Zao-S for Public Safety
Dane techniczne

Kodowanie Wideo:          H.265 Main Profile
Rozdzielczość Wideo:      1080i 59.94/50,720p 59.94/50,480i/59.94, 576i/50
Interfejs Wideo:             HD-SDI (Mini din), HDMI
Sieci:                              WCDMA, LTE, WiFi, Ethernet, itd.
WIelokrotne łącze:         3 (External modems)
Korekcja błędów:           ARQ, Packet Sort
Protokół transportowy:     UDP/IP (RASCOW)
Kodowanie:                    AES 256bit
Wymiary:                      77mm x 123mm x 35mm
Waga:                           Około 350g
Bateria:                         Około 60min
NOWOŚĆ
Dwa nowe systemy dekodowania chmury

Pierwszym z nich jest system zgodny ze standardem ONVIF o nazwie Media Gateway VMS +, który można wykorzystać do utworzenia strumienia IP H.265 w celu dostarczenia strumienia wideo na żywo do istniejącego systemu zarządzania obrazem (VMS). Może to być hostowane w chmurze lub lokalnie.

Jeśli interesuje Cię tania transmisja na żywo za pośrednictwem smartfonów, Soliton uruchamia również system Cloud View. Wykorzystywany przede wszystkim w bezpiecznej aplikacji Android Solo Zao, Cloud View może wyświetlać i nagrywać do 12 kanałów jednocześnie na platformie dekodującej w centrum dowodzenia. Ponadto Cloud View może przekazywać strumienie na żywo na inne platformy mobilne, takie jak tablety, iPady i inne smartfony. Aplikacja na Androida może współpracować z kamerami termowizyjnymi i innymi aparatami fotograficznymi obsługiwanymi przez smartfony. Strumienie są w pełni zaszyfrowane ze smartfonu w terenie i stanowią wielką zaletę dla osób udzielających pierwszej pomocy, pracowników publicznych i personelu ochrony.

Soliton Cloud Video Switcher (CVS) - Przeznaczony dla firm produkcyjnych poziomu 2 i 3, takich jak transmisja na żywo, CVS to internetowy "przełącznik", który pozwala użytkownikom rozszyfrowywać wiele strumieni na żywo w chmurze, ale przełączać się między nimi, aby wysłać pojedynczy strumień do mediów społecznościowych lub do innego miejsca docelowego RTMP. Będzie zawierał efekty przejściowe oraz możliwość dodawania adnotacji tekstowych do strumienia wideo i działa nie tylko w Zao i Zao-S, ale także w innych standardowych źródłach H.264.

Wróć do spisu treści