DEVISER - testery transmisji 10G i 1G - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

DEVISER - testery transmisji 10G i 1G

TELEKOMUNIKACJA INTERNET > Testery sieci 10G, 1G
Deviser baner
Firma Deviser Instruments z siedzibą w San Jose w Kalifornii oferuje dostawcom usług komunikacyjnych i producentom sprzętu na całym świecie obszerne portfolio innowacyjnych, wysokiej jakości, wartościowych rozwiązań testowych i pomiarowych. Od ponad 30 lat dostawcy usług komunikacyjnych polegają na produktach Deviser, aby dostarczać swoim klientom niezawodne, wysokowydajne usługi kablowe, satelitarne, bezprzewodowe, światłowodowe i telekomunikacyjne.
Wykorzystując duży zespół inżynierów, zakład badawczo-rozwojowy i produkcyjny o powierzchni 247 000 stóp kwadratowych oraz wszechstronne laboratorium i zakład testowy. Dzięki temu Deviser Instruments może dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, które nie tylko zaspokajają dzisiejsze potrzeby ich klientów, ale także wyprzedzają wymagania postępu technologicznego w branży telekomunikacyjnej.

Niezawodne i bardzo dokładne rozwiązania testowe i pomiarowe firmy Deviser nie tylko umożliwiają dostawcom usług komunikacyjnych maksymalizację doświadczenia i satysfakcji klienta, ale także pomagają zwiększyć zyski poprzez zmniejszenie nakładów inwestycyjnych i OPEX. Wprowadzając więcej funkcji do swoich produktów, Deviser zmniejsza ilość sprzętu testowego wymaganego do podkręcenia sieci. Dokładność i niezawodność produktów zapewnia prawidłowe wykonanie pracy za pierwszym razem, zmniejszając potrzebę wielu rolek wózka. Rozbudowane zestawy funkcji, ulepszone możliwości i przystępne ceny umożliwiają produktom Deviser zapewnienie najlepszego w branży stosunku ceny do wydajności, oferując dostawcom usług niezrównany poziom wartości i jakości.


TC722 - Uniwersalny tester szybkości 10Gb/s


Kluczowe cechy:
• 7-calowy ekran dotykowy LCD; profesjonalny, wydajny interfejs użytkownika
• Dwa porty 10 Gb/s SFP+, dwa porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
• Dwa porty mogą niezależnie testować różne konfiguracje
• Zgodność ze standardem RFC 2544 Przepustowość, opóźnienie, ramka
Analiza porównawcza strat i back-to-back
• Zgodny z metodologią aktywacji usług ITU-T Y 1564
(SAM) do 10 niezależnych strumieni
• Obsługuje 3 znaczniki VLAN (QinQ), 3 etykiety enkapsulacji MPLS,
Protokół IPv6, konfiguracja runt i jumbo frame
• Obsługuje modele testowe Terminal i Transparent Transmission
• Obsługuje testy OTN, OTU-1, OTU-1e, OTU-1f, OTU-2, OTU-2e, OTU-2f
• Obsługuje zewnętrzne wejście synchronizacji zegara, SyncE i IEEE 1588v2
• Obsługuje pomiar mocy optycznej
• Obsługuje zdalne sterowanie
• Obsługuje filtrowanie i przechwytywanie pakietów

BROSZURA - TC722 (DEVISER)

TC722 to wszechstronny tester warstwy transportowej 10G, który obsługuje pełne testowanie protokołów z szybkością do 10 Gb/s. TC722 zapewnia analizę ekspercką dla szybkich sieci metra i transportu przewoźnika nowej generacji, weryfikując wydajność i łączność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów OPEX i CAPEX.
Jest to wydajne narzędzie testowe dla dostawców usług w celu spełnienia umów o gwarantowanym poziomie obsługi klienta (SLA). Jest w pełni wyposażony do oceny wydajności sieci Ethernet; Instalacja, aktywacja lub konserwacja sieci Metro Ethernet/SONET/SDH i Mobile Backhaul; wdrożenie dostępu do sieci Ethernet punkt-punkt; rozwiązywanie problemów online dla przepływu informacji w czasie rzeczywistym; i więcej. Tester obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych, aby spełnić różne wymagania testowe, w tym SyncE, IEEE 1588v2, E1/T1, SDH/SONET i OTN.

Seria TC60x — testery usług Ethernet


Kluczowe cechy:
Kompletne rozwiązanie do szybkiej i łatwej aktywacji, weryfikacji i diagnostyki błędów usługi Ethernet od 10 Mbit/s do 1 Gbit/s
• 5” (800x480) kolorowy ekran dotykowy LCD
• Podwójne lub pojedyncze porty 1000Base-X SFP; wykonać dwa pomiary jednocześnie*
• Wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika
• Integruje wiele narzędzi programowych do pomiarów w terenie, zapewniając wysoką wydajność kosztową
• Generowanie raportów danych PDF i CSV
• Akumulator litowy wielokrotnego ładowania zapewnia ciągłe użytkowanie przez ponad 3 5 godzin (4 godziny bezczynności)

BROSZURA - TC60x (DEVISER)

Od Deviser Instruments seria ręcznych testerów usług Ethernet TC60x obsługuje testowanie cz o prędkości do 1 Gb/s. TC602RE dodaje zestaw funkcji testowych E1, SyncE i IEEE 1588v2 dla jeszcze szerszej użyteczności. Jest to kolejna generacja analiz systemów telekomunikacyjnych, zaspokajająca rosnące zapotrzebowanie na szybki dostęp miejski i bezprzewodowy backhaul przy niezrównanej wydajności kosztowej.

Przyrządy serii TC60x doskonale sprawdzają się we wszystkich aplikacjach pomiarowych Ethernet, w tym w ocenie wydajności; instalacja, aktywacja i konserwacja sieci Metro Ethernet; łączenie Ethernet punkt-punkt-p planowanie usług; diagnostyka usterek online w czasie rzeczywistym; weryfikacja bezprzewodowej usługi dosyłowej; i więcej.
Wróć do spisu treści