Obudowy przeciw-podsłuchowe, ekranowane z zakłócaniem - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Obudowy przeciw-podsłuchowe, ekranowane z zakłócaniem

Skrytki ekranowane:     SAFE-5            SAFE-10             


Skrytki zamykane, ekranowane na telefony komórkowe:  ACU SAFE-5,    ACU SAFE-10


Specjalizowana obudowa - skrytka ekranowana z wewnętrznymi układami zakłócającymi na urządzenia mobilne: telefony, smartwatche itp, która uniemożliwia nagrywanie (nawet bez wiedzy użytkownika) i podsłuch bezprzewodowy.Działanie aktywnej skrytki ekranowanej na telefony komurkowe polega na:


1. Szczelnym ekranowaniu sygnałow radiowych
Po umieszczeniu urządzenia mobilnego w obudowie przeciiw-podsłuchowej SAFE-5 , SAFE-10, sygnały radiowe z zewnątrz i od wewnątrz są zablokowane i nie mogą przenikać przez ściany skrytki ekranowanej.

2. Zastosowanie wewnętrznego zakłócania akustycznego
Wewnątrz obudowy - skrytki ekranowanej znajduje się układ generaujący silne i szerokopasmowe zakłócenia akustyczne. Gdyby w urządzeniu mobilnym włozonym do skrytki znajdowała się włączony układ rejestracji dźwięku - wtedy zostanie on całkowicie zablokowany przez silne zakłócenia akustyczne wewnątrz skrytki, a dodatkowo skrytka zapewnia szczelność akustyczną uniemożliwiającą przenikanie dźwięków z zewnątrz do wnętrza.

3. Wbudowany - opcjonalny jammer radiowy
Wewnątrz skrytki można dodać (opcja) specjalny generator zakłócający na pasma WiFi i Bluetooth, który skutecznie zablokuje układy radiowe wewnatrz włozonego do skrytki urządzenia mobilnego.

Wróć do spisu treści