Przyrządy pomiarowe - main - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Przyrządy pomiarowe - main

Mierniki * Rejestratory * Generatory Arbitrary * Generatory Rubidowe synchronizowane GPS

Mierniki natężenia pola EM       WAVECONTROL(ES)   

specjalna strona: mierniki natężenia pola WAVECONTROL.pl


Profesjonalne mierniki przeznaczone do pomiarów natężenia pola elektromagnetycznego / promieniowania pochodzącego od od:
  • telefonii GSM  *  transformatorów  *  spawarek  *  zgrzewarek  *  nadajników  *  instalacji elektroenergetycznych i linii przesyłowych  *  trakcji torowej......  0Hz do 60GHz, zgodność z wymogami BHP i Dyrektywami Unijnymi, Polskimi. Mierniki / rejestratory osobiste - noszone.
Seria mierników TV 788X ogeruje pełen zakres pomiarów DVB-T, C, S, MPEG-4, CAM CI, TS-ASI, WiFi, oraz wejście optyczne.
Urządzenia wyposażone są w ekran dotykowy, co ułatwia obsługę. Dodatkowo, mierniki posiadają zasilanie akumulatorowe oraz umożliwiają szybką analizę widma, konstelację, echo oraz BERT. Opcjonalnie, użytkownik może przeprowadzić badanie sieci WiFi. Wszystko to zapewniają wydajne i niezawodne przyrządy pomiarowe, które z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Mostek RCL, BK Precision


Dokładność bazowa 0.05%, wysoka szybkość wykonywania pomiarów, praca w systemach automatycznych, kontrola dostaw, R & D

BK2560 Series Digital Storage and Mixed Signal Oscilloscopes

Nowa seria szykich oscyloskopów laboratoryjnych. 2, 4 kanały, odświeżanie ekranu 140 000 /s, długość pamięci 140MB. W modelach serii MSO (Mixed Signal Oscilloscopes) dodatkowo dostępne sondy logiczne 16-kanałowe. Dekodowanie protokołów I2C, SPI, UART/RS232, CAN, LIN (opcja). Opcjonalnie wbudowany generator AWG, który może odtwarzać zarejestrowane przez oscyloskop sygnały.  
Wielokanałowy System Pomiarowy RX1032 VTI-INSTRUMENTS to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących w trudnych warunkach środowiskowych.
Dzięki hermetycznej obudowie, urządzenie jest odporne na wpływ czynników zewnętrznych. System jest skalowalny, co pozwala na łatwe dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. RX1032 to nie tylko wielokanałowy rejestrator temperatury, ale także analizator, oscyloskop, tester akumulatorów, PCB fault locator, miernik pola EMF oraz lokalizator uszkodzeń PCB. Dzięki temu, użytkownik ma dostęp do szerokiego spektrum narzędzi pomiarowych, które pomogą w precyzyjnym zbieraniu oraz analizowaniu danych pomiarowych.
Rejestrator 6-kanałowy
Nasza oferta zawiera rejestratory do pomiarów wielkości elektrycznych i temperatury, które posiadają do 200 wejść, w tym U, I, temperaturę oraz naprężenia.
Dzięki zdalnemu sterowaniu poprzez sieć LAN, rejestratory umożliwiają automatyczne zapisywanie danych na dyskach wewnętrznych lub na dyskach w sieci ETHERNET. Dodatkowo, rejestratory posiadają zasilanie sieciowe i bateryjne, co zapewnia ich niezawodność i stabilność podczas pracy.
 

Akcesoria Pomiarowe

Audio Pomiary

miernik natężenia pola
.

Rejestratory pomiaroweWróć do spisu treści