RHUB Review - Oceny systemu telekonferencyjnego - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TECHNIKA POMIAROWA SYSTEMY EMC SYMULATORY
TECHNIKA POMIAROWA SYSTEMY SYMULATORY
Przejdź do treści

RHUB Review - Oceny systemu telekonferencyjnego

TELEKOMUNIKACJA INTERNET > Praca zdalna, Telekonferencje, Seminaria
RBUB Inc. na TWITTER

Portal CRN (http://www.crn.com/) przeprowadził ostatnio ciekawą analizę rozwiązań komunikacyjnych RHUB. Jak wiadomo większość systemów łączności i komunikacji posiada punkty styczne, dzięki którym możliwe jest przesyłanie wiadomości pomiędzy różnymi systemami. Obserwujemy także wymuszoną przez potrzeby użytkowników unifikację systemów komunikacyjnych, które muszą łączyć możliwości przekazu różnych form wiadomości i transmisji.


Okazuje się, że rozwiązania firmy RHUB (USA, http://www.rhubcom.com/) znakomicie sprawdzają się w środowisku biznesowym, edukacyjnym, są także z powodzeniem stosowane tam gdzie zachodzi potrzeba udzielania zdalnego wsparcia technicznego, konfiguracji urządzeń IT, oraz w sytuacjach gdy nad rozwiązaniem problemu musi pracować rozproszony zespół specjalistów.

Oszczędzamy:
- czas (podróż)
- pieniądze (koszt podróży)

Korzyści:
- możliwość przeprowadzenia szybkich spotkań
- natychmiastowa reakcja na potrzebę komunikacji grupowej
- koszt szkoleń ulega znacznej redukcji
- szybka odpowiedź w sytuacjach gdy czas się liczyNakłady poniesione na zakup i instalację odpowiedniego serwera komunikacyjnego zwracają się zaskakująco szybko.
Kontakt osobisty jest konieczny w naszej działalności, ale jest wiele sytuacji gdy korzystamy ze zdalnego dostępu do informacji i ze zdalnej komunikacji.


Opnie użytkowników i dystrybutorów można znaleźć na poniższej stronie:

Wróć do spisu treści