Oprogramowanie HUNTRON - Testery, Zasilacze, Przyrządy pomiarowe, Zestawy edukacyjne

HIK-CONSULTING logo
TESTERY TECHNIKA POMIAROWA ZESTAWY EDUKACYJNE EMC SYMULATORY KOMORY TESTOWE
Przejdź do treści

Oprogramowanie HUNTRON

Portale Społecznościowe HUNTRON
Oprogramowanie stacji roboczej Huntron

Oprogramowanie do urządzeń firmy HUNTRON - Tracker, Access ProberOprogramowanie Huntron Workstation jest siłą napędową standardowych w branży trackerów i automatycznych skanerów Huntron. Konstrukcja jest prosta i łatwa w użyciu, a jednocześnie wystarczająco solidna i elastyczna, aby sprostać najbardziej wymagającym testom. Celem Huntron Workstation jest zapewnienie platformy opartej na modelu, która pozwala zorganizować procedurę testową, wykonać test w powtarzalnym procesie i szybko zinterpretować wyniki. Procedury są oparte na porównaniu, w którym przechowywane informacje z działających zespołów testowych są porównywane z informacjami zebranymi z podejrzanych zespołów i wynikami prezentowanymi na zorganizowanym wyświetlaczu.
Najważniejsze informacje o stacji roboczej Huntron
Najnowszą wersję Workstation 4.3 można pobrać ze strony internetowej Huntron Software.

 • Obsługuje Tracker 3200S, Tracker Model 30, Tracker 2800 / 2800S, Huntron ProTrack (tylko USB)
 • Zautomatyzuj przechwytywanie i przechowywanie pomiarów przyrządu testowego
  • Oprogramowanie Huntron Workstation zostało teraz rozszerzone o automatyzację stacjonarnego multimetru cyfrowego (DMM) i pomiarów oscyloskopu
  • Przechwytuj pomiary, porównuj z zapisanym pomiarem lub względem określonej wartości i wyświetl wyniki swojego testu
  • Obecnie obsługiwane instrumenty:
   • B&K Precision 2841 DC Miernik rezystancji (pomiary w miliohmach 4 przewodami)
   • Agilent / Keysight 34461A DMM (uniwersalny cyfrowy multimetr stołowy)
   • Agilent / Keysight 34410A DMM (uniwersalny cyfrowy multimetr stołowy)
   • Tektronix 4050 DMM (uniwersalny cyfrowy multimetr stołowy)
   • Oscyloskop Agilent DSO1022A (kompaktowy oscyloskop cyfrowy 200 MHz)
   • Oscyloskop Keysight DSOX2022A (kompaktowy oscyloskop cyfrowy 200 MHz)
   • Analizator widma Keysight N9935A (używany z Access RF)
  • Obsługiwanych jest większość funkcji pomiaru DMM i oscyloskopu, takich jak napięcie DC / AC, rejestracja kształtu fali, rezystancja, pojemność i częstotliwość
 • Dostęp do DH2 50 mil i 39 mil odstępów między sondami włączony
 • Kompatybilny z Windows 7, 8 i 10
 • Obsługuje konwersję wszystkich baz danych 3.X i 4.x, w tym plików HBK
 • Wbudowane narzędzie do aktualizacji oprogramowania Tracker Model 30, Tracker 2800 / 2800S i Tracker 3200S
 • Więcej informacji na temat najnowszej wersji znajduje się w często zadawanych pytaniach dotyczących stacji roboczych

HUNTRON WORKSTATION


Oprogramowanie stacji roboczej Huntron ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu wydajności i elastyczności podczas tworzenia testów i rozwiązywania problemów. Wielopanelowy układ stacji roboczej Huntron pozwala na szybkie tworzenie testów, szybkie przeglądanie podpisów komponentów, kontrolę robotycznych sond i narzędzi do przeglądania plików CAD, które są aktualizowane na bieżąco.


Narzędzia importu CAD firmy Huntron - Oprogramowanie Unisoft ProntoVIEW-MARKUP


Jeśli masz dostępne pliki układu CAD dla płytek drukowanych, które rozwiązujesz w systemie Huntron, narzędzia CAD firmy Huntron są cennym, oszczędzającym czas narzędziem do tworzenia testów w porównaniu do ręcznego tworzenia testów.

Dodaj narzędzia CAD Huntron® do oprogramowania Huntron Workstation, aby poprawić budowanie testów i izolację błędów. Huntron Workstation korzysta z oprogramowania Unisoft ProntoVIEW-Markup do konwersji plików układu PCB na standardowy plik XML w celu zaimportowania do oprogramowania Huntron Workstation.

Pełny plik układu ASCII wyeksportowany z pakietu układu CAD jest otwierany w programie Unisoft ProntoVIEW-Markup, w którym można wybrać punkty wyrównania Prober. Plik XML jest następnie tworzony i eksportowany przez Unisoft Pronto VIEW-Markup. Funkcja importu CAD Huntron Workstation buduje testy w oprogramowaniu Huntron Workstation z pliku XML utworzonego z Unisoft ProntoVIEW-Markup. Ten proces dodaje sekwencje do bazy danych płytki dla każdej strony płytki drukowanej (góra i dół). Kreator importu CAD zapewnia również priorytetyzację sieci, preferowaną stronę płyty, wybór slotu Huntron Prober i kroki optymalizacji dla sond Huntron Access DH (podwójna głowica).

Obsługiwane są dwa typy testów. Typ testu komponentu tworzy komponent dla każdego komponentu wymienionego w pliku XML, w tym wszystkie informacje o pinach. Typ testu NET tworzy „sieci” do 2048 węzłów (pinów), przy czym każdy pin jest punktem dostępu do sieci.


Wróć do spisu treści